Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jakie akcesoria do pracy warto mieć u siebie? Zobacz nasz ranking
Jakie akcesoria do pracy warto mieć u siebie? Zobacz nasz ranking
07/09/2023
Przygotuj się do Home Office - przydatne akcesoria biurowe
Przygotuj się do Home Office – przydatne akcesoria biurowe
22/09/2023

Klawiatura mechaniczna 97% - poznaj Iqunix F97 Dark Side

Klawiatura mechaniczna 97% - poznaj Iqunix F97 Dark Side

Klawiatura mechaniczna 97% Iqunix F97 Dark Side to zdecydowanie jeden z kultowych modeli od Iqunix. To, co ją wyróżnia to właśnie niestandardowy rozmiar, a dokładniej układ 97%. Oznacza to, że jest podobna do klawiatury mechanicznej 100%, jednak klawisze w niej zostały ze sobą połączone. W związku z tym pokochali ją miłośnicy pełnowymiarowych klawiatur mechanicznych, a jednocześnie ceniących kompaktowość. O tym, co jeszcze sprawia, że warto mieć ją na swoim biurku, opowiemy właśnie w tym artykule.

Designerska i zarazem funkcjonalna klawiatura mechaniczna 97%

Klawiatura mechaniczna 97% - poznaj Iqunix F97 Dark Side

Dana klawiatura mechaniczna od Iqunix zachwyca zarówno swoim designem, jak i funkcjonalnością. Została zaprojektowana w rozmiarze 97% i klasycznej czerni. Jej keycapy PBT są gładkie, wytrzymałe i jednocześnie bardzo komfortowe. Materiał, z którego zostały wykonane sprawia, że ryzyko błyszczenia znacząco maleje. Ciekawostką jest także to, że posiada N-Key rollover, który zapobiega ghostingowi i zacinaniu się klawiszy. Dzięki temu, znacząco wzrasta szybkość pisania na danej klawiaturze mechanicznej. Tym samym, będzie świetnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na wysokim poziomie produktywności.

Iqunix F97 Dark Side zachwyca swoimi możliwościami

Klawiatura mechaniczna 97% - poznaj Iqunix F97 Dark Side

Dany model klawiatury od Iqunix zachwyca swoimi możliwościami. Dane urządzenie posiada różne tryby połączenia – Bluetooth 5.1, Wireless 2.4GHz oraz USB Type-C. Tym samym, bez względu na preferencje, jej posiadacz może wybrać idealne dla siebie. Co więcej, dana klawiatura mechaniczna łączy się nawet z trzema urządzeniami jednocześnie! Dzięki temu można płynnie przełączać między swoim Macbookiem, a iPadem i iPhonem. Warto tutaj podkreślić, że klawiatura działa w systemie macOS oraz iOS, a także Windows i Android. Tym samym, można ją dostosować całkowicie pod swoje urządzenia oraz preferencje.

Co jeszcze wyróżnia klawiaturę Iqunix?

klawiatura mechaniczna 97

Klawiatura mechaniczna 97% od Iqunix posiada opcję hot-swappable. Oznacza to, że możesz łatwo wymieniać w niej przełączniki bez konieczności lutowania. Oprócz tego, Iqunix zadbał, aby można było w prosty sposób dostosowywać oświetlenie RGB. Dodatkowo, specjalne oprogramowanie pozwoli Ci łatwo przemapować klawisze w danej klawiaturze mechanicznej. Tym samym, będzie odpowiednim rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie personalizację swoich urządzeń.

Klawiatura mechaniczna 97% Iqunix F97 Dark Side

0
[]