Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Klawiatura mechaniczna 97% - poznaj Iqunix F97 Dark Side
Klawiatura mechaniczna 97% – poznaj Iqunix F97 Dark Side
14/09/2023
Jaki pokrowiec na AirPods Pro wybrać? Poznaj propozycje od Elago
Jaki pokrowiec na AirPods Pro wybrać? Poznaj propozycje od Elago
27/09/2023

Przygotuj się do Home Office - przydatne akcesoria biurowe

Przygotuj się do Home Office - przydatne akcesoria biurowe

“Jakie przydatne akcesoria biurowe warto mieć u siebie?” – wiemy, że to pytanie zadaje sobie wiele osób pracujących przy komputerze. W końcu odpowiednie gadżety pozwalają zwiększyć naszą efektywność, a także komfort pracy. Dlatego też nieustannie szukamy odpowiednich rozwiązań. Rynek oferuje nam ich coraz więcej, przez co to zadanie jest jeszcze trudniejsze. Zdając sobie z tego sprawę, chcielibyśmy Ci pomóc. W tym artykule przedstawimy 5 akcesoriów, które naszym zdaniem warto mieć u siebie na biurku. Z pewnością zwiększą Twoją produktywność, a także poprawią komfort pracy.

Przygotuj się do Home Office - przydatne akcesoria biurowe

W artykule “Przygotuj się do Home Office – przydatne akcesoria biurowe”, jako pierwszy przedstawimy Satechi Aluminium Laptop Stand. To podstawka do Macbooka, którą wyróżnia nowoczesna, aluminiowa konstrukcja. Tym samym, unosi urządzenie jakim jest Macbook na odpowiednią wysokość. Dzięki temu, ułatwia pracę, a także dba o to, aby urządzenie nie przegrzało się. Dlatego też jest to obowiązkowe akcesorium biurowe dla wszystkich posiadaczy Macbooka.

Przygotuj się do Home Office - przydatne akcesoria biurowe

Kolejne akcesorium, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę to Elago Home Stand for Apple Pencil and Any Tablet Stylus. To stojak na Apple Pencil, który posiada również specjalne przejście na przewód, a także miejsce na różne drobne akcesoria, np. spinacze. Tym samym, dane akcesorium to zdecydowanie obowiązkowy gadżet dla osób korzystających z iPada podczas pracy. Stojak został wykonany z wytrzymałego silikonu i dostępny jest w aż 3 wariantach kolorystycznych – dark grey, sand pink oraz stone. Tym samym, każdy posiadacz iPada może wybrać idealny stojak dla siebie.

nuphy air96

Przedstawiając przydatne akcesoria biurowe, nie możemy nie wspomnieć o NuPhy Air96. To klawiatura mechaniczna, która zachwyca swoim wyglądem. Przypomina klawiaturę mechaniczną 100%, jednak wszystkie jej klawisze zostały ze sobą połączone i z kilku najrzadziej używanych zrezygnowano. Dzięki temu jest bardziej kompaktowa oraz zajmuje mniej miejsca na biurku. Jeżeli chodzi o jej specyfikację, to co jest istotne to, że jest bezprzewodowa i łączy się poprzez Bluetooth 5.0 aż z czterema urządzeniami. Posiada także układ klawiszy multimedialnych Mac dla użytkowników Macbooka Pro. Dzięki opcji Hot-Swappable, która umożliwia łatwą wymianę lub modernizację przełączników bez lutowania, można ją dowolnie customizować. Będzie zatem idealnym rozwiązaniem dla osób, którzy lubią kompaktowe urządzenia i zależy im na możliwości ich customizacji.

Przygotuj się do Home Office - przydatne akcesoria biurowe

Kolejne akcesorium to Deltahub Carpio V2, czyli ergonomiczna podkładka pod nadgarstek do myszki. Została zaprojektowana we współpracy z lekarzami, aby przynieść ulgę dla nadwyrężonego przez korzystanie z myszki nadgarstka. Jeżeli chodzi o jej design, posiada aż trzy wersje kolorystyczne – szarą, czarną i białą. Co więcej, dana podkładka jest dostępna zarówno na prawą, jak i lewą stronę. Tym samym, Carpio V2 to akcesorium, które każdego dnia odciąży Twój nadgarstek podczas korzystania z myszki.

Satechi 100W USB-C PD Compact Gan Charger

Ostatnie akcesorium, które przedstawimy w artykule “Przygotuj się do Home Office – przydatne akcesoria biurowe” to Satechi 100W USB-C PD Compact Gan Charger. Dany zasilacz został wyposażony w dwa porty USB-C PD, dzięki którym można zasilać dwa urządzenia jednocześnie do 60W/30W przy podłączonych obu portach. Co więcej, jeżeli potrzebna jest większa moc, wystarczy, że podłączysz tylko jeden. Właśnie to pozwala na ładowanie większego sprzętu o mocy do 100W. Dzięki dodatkowemu portowi USB-A ładowarka Satechi łączy wiele zasilaczy, aby ładować do trzech urządzeń USB jednocześnie. Wykrywa i odpowiednio dostosowuje porty, aby pasowały do różnych kombinacji ładowania: 100W, 100W/12W, 60W/30W, 12W. Tym samym, bez przeszkód w krótkim czasie załadujesz większość swoich urządzeń.

Wybierz akcesoria do pracy:

0
[]