Dostawa

Kurierzy

Dostawa jest realizowana jedynie na terenie Polski i jest oferowana dla bezpieczeństwa przesyłki i wygody Zamawiającego poprzez następujące usługi:

Kurier DPD
- Maksymalna dopuszczalna masa: 50 kg
- Maksymalne dopuszczalne wymiary: najdłuższy wymiar do 175cm, a suma trzech wymiarów 300cm

Kurier DHL
- Maksymalna dopuszczalna masa: bez limitu
- Maksymalne dopuszczalne wymiary: bez limitu

Paczkomaty InPost
- Maksymalna dopuszczalna masa: 25 kg
- Maksymalne dopuszczalne wymiary: 41 x 38 x 64 cm

Darmowa dostawa

W związku z naszą polityką koszt wysyłki na terenie Polski dla wszystkich zamówień drobnych jest Paczkomatami Inpost od 100 zł w koszyku bezpłatny. Pozostałe zamówienia powyżej 500 zł są bezpłatne każdym przewoźnikiem (DPD, DHL lub Paczkomat Inpost) i wszelki koszt zostanie pokryty przez Sprzedawcę.
Firma kurierskaRodzaj dostawySposób płatnościZamówienie do 100 złZamówienie od 100 do 500 złZamówienie powyżej 500 zł
KurierPrzedpłata14,99 zł14,99 złBezpłatnie
KurierPrzedpłata16,50 zł16,50 złBezpłatnie
PaczkomatyPrzedpłata9,99 złBezpłatnieBezpłatnie
*Cena za wysyłkę zależy przede wszystkim od jej wagi. Dla celów porównania użyliśmy standardowego porównania dla paczek o wadze do 10kg.

Czas wysyłki

Wszystkie zamówienia na produkty ze statusem "W magazynie", które zostały złożone do godziny 14:00, realizujemy tego samego dnia. W praktyce oznacza to, że jeżeli do tej godziny zamówisz jakiś produkt w naszym sklepie, to jeszcze dzisiaj opuści on magazyn i najprawdopodobniej dotrze do Ciebie nazajutrz.

Jeżeli produkt dostępny jest "Na zamówienie" to należy kierować się szacownym terminem dostawy, które widoczny jest na karcie produktu. Asortyment, który można w ten sposób jest dla Państwa specjalnie ściągany lub po prostu czekamy na zaplanowaną dostawę.

Paczka w Weekend

Wszystkie zamówienia Paczkomatowe, które zostaną złożone w naszym sklepie najpóźniej w Piątek do godz. 14:00 zostaną przez nas wysłane z opcją "Paczka w Weekend". Oznacza to, że Wasze przesyłki dotrą do Was jeszcze w ten weekend i nie trzeba będzie czekać z dostawą do poniedziałku. Usługa ta dotyczy wyłącznie przesyłek kierowanych do Paczkomatów Inpost.
0
[]