Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Ledger

Bezpieczna brama do kryptowalut

 

To, co zaczęło się jako pomysł - wykorzystanie bezpiecznego układu scalonego do ochrony zasobów cyfrowych dla entuzjastów kryptowalut - przekształciło się w najnowocześniejszą platformę używaną przez miliony osób i setki przedsiębiorstw.

Wraz z serią Ledger Nano™, stworzyliśmy najbardziej udany sprzęt zabezpieczający wszechczasów, z ponad 6 milionami sprzedanych urządzeń, z których żadne nigdy nie zostało zhakowane. W połączeniu z Ledger Live, możesz bezpiecznie zarządzać swoimi zasobami cyfrowymi i odkrywać rosnącą liczbę aplikacji Web3 za pośrednictwem sekcji Discover. Ledger Enterprise, nasza gałąź dedykowana firmom, umożliwia setkom giełd i korporacji wykorzystanie ich cyfrowej wartości dzięki odpowiedniemu zarządzaniu i ramom bezpieczeństwa.

Ale potrzebowaliśmy również świeżego wyglądu, aby przenieść Twoje doświadczenia na zupełnie nowy poziom, dlatego Tony Fadell, twórca iPoda i współtwórca iPhone'a, połączył siły z nami, aby zbudować następną generację portfeli sprzętowych, Ledger Stax™. To nowe urządzenie konsumenckie stanowi elegancki punkt wejścia do Internetu wartości, otwierając drzwi do cyfrowej własności dla każdego.

Bezpieczeństwo jest i pozostanie w centrum naszych produktów. Zespół Ledger Donjon składa się ze światowej klasy ekspertów, którzy nieustannie testują nasze rozwiązania i szukają luk w zabezpieczeniach.

Obecnie jesteśmy znani przede wszystkim z bycia bezpieczną bramą do kryptowalut i NFT. Jednak w miarę upowszechniania się Internetu wartości, nasze urządzenia pozwolą ci zarządzać coraz szerszym zakresem aktywów, w tym twoją wartością, tożsamością, danymi, akcjami i nie tylko.

Wierzymy w świat, w którym użytkownicy, twórcy i przedsiębiorstwa zarządzają swoją wartością z zachowaniem własności i wolności. Odkryj z nami Internet Wartości. Dołącz do ekosystemu Ledger.

 
 

We are Ledger .

 

Ludzie zawsze chronili to, co było dla nich cenne. Kiedy aktywa były namacalne, zaufanie było widoczne. Ale ten świat się zmienił.

Wraz z pojawieniem się krypto-aktywów, nadeszła era "Internetu Wartości", umożliwiając każdemu posiadanie i wymianę wszelkich możliwych aktywów, pieniędzy, dzieł sztuki, nieruchomości, akcji, danych i przesyłanie ich peer-to-peer. W nadchodzących latach aktywa te będą przechowywane w łańcuchach bloków, przekształcane w tokeny i zarządzane przez setki milionów osób.

Ta rewolucja wartości zmienia świat, ale bankructwa głośnych scentralizowanych podmiotów pokazały, że kiedy kontrolują one twoje cyfrowe aktywa, możesz je stracić w mgnieniu oka. W tej nowej erze posiadanie i zabezpieczanie swojej wartości jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

0
[]