Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Whoosh!

Najlepsze środki czyszczące do ekranów

 

Produkty Whoosh! są rozwiązaniem dla brudnych chwil życia, definiując zupełnie nową kategorię czystości dla technologii. WHOOSH! to następna generacja czystości, wykorzystująca najnowsze osiągnięcia w rozwoju formuł i technologii opartych na biologii, tworzymy wspaniałe produkty, które przewyższają inne tradycyjne i naturalne środki czystości.

Ich produkty pozostawiają powierzchnię ekranu czystą od kurzu, brudu, oleju, śmieci i odcisków palców. To jest naprawdę czyste! Whoosh! zawsze pracuje nad tym, aby nasze produkty delikatnie czyściły każdy ekran i urządzenie.  

 

Wybierz bezpieczne rozwiązania

Twoja rodzina, Twoje urządzenie i środowisko są ważne dla firmy. Whoosh produkuje produkty wolne od alkoholu, amoniaku, barwników i substancji zapachowych, które możesz stosować na wszystkich swoich urządzeniach technicznych. 

Marka WHOOSH! jest wiodącym producentem specjalistycznych produktów czyszczących w Ameryce Północnej. Projektują produkty, dzięki którym wszystkie Twoje urządzenia i ekrany elektroniczne są naprawdę czyste!

0
[]