Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Home Office dla firm

Innowacyjne rozwiązania dla pracy zdalnej
Home Office dla firm to zupełnie nowa usługa na rynku mebli biurowych i akcesoriów użytkowych. Wszyscy jesteśmy świadkami dynamicznych zmian w zakresie wyboru podstawowej lokalizacji, w której pracownicy wykonują swoje codzienne obowiązki. Praca zdalna i Home Office dla wielu korporacji stały się już normalnością, a model hybrydowy doprowadzi to przemodelowania funkcjonowania wielu powierzchni biurowych. Home Office dla firm to nasza odpowiedź na zaistniała transformację i zupełna nowość w tej branży.

Pakiety dla pracowników poprawiające ich standard pracy w domu jako kwartalny dodatek do pensji, prezent końcoworoczny czy nawet startowy bonus przy rozpoczęciu pracy to doskonały i oryginalny pomysł dla wszystkich firm, które z sukcesem wdrażają strategię Employer Branding i chcą poprawić swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Bony dla pracowników

Pełna dowolność wyboru
Pierwszym rozwiązaniem, które proponujemy naszym klientom to pracownicze bony prezentowe o różnych kwotach np. 250, 500 czy 1000 zł, które mogą być wręczone przy najróżniejszych okolicznościach. To od Ciebie zależy komu chcesz je wręczyć i z jakiej ma to być okazji. Jest to doskonały pomysł na koniec roku, kiedy pracownik otrzymuje od firmy różne granty lub starter dla nowych rekrutów, których docelowym miejscem pracy będzie Home Office. My przygotujemy dla Ciebie przepiękny Voucher z identyfikacją Twojej firmy, który z dumą będziesz mógł wręczyć Twojemu zespołowi.

Bony prezentowe są idealnym rozwiązaniem, ponieważ biurko do domu, ergonomiczny fotel obrotowy, lampka biurkowa czy nowoczesne akcesoria na biurko to taki asortyment, który wkomponowują się w zupełne różne gusta naszych preferencji. Dowolność wyboru zwiększy satysfakcję konsumenta i pozwoli na wybór najlepiej dobranego produktu do jego środowiska pracy. Jedna osoba może chcieć zakupić srebną podstawkę na laptopa, a inna w kolorze gwiezdnej szarości, jedna szuka białego, a druga czarnego biurka, w końcu jedna potrzebuje lampki, a druga chce kupić fotel.

Kupony rabatowe

Na pełen asortyment Home Office
Kolejnym rozwiązaniem może być stale krążący w firmie kupon rabatowy, który przyzna wszystkim osobom w firmie ustalony przez nas rabat. Może być to 5%, 10%, a nawet 20% - wszystko zależy od naszych wewnętrznych ustaleń. Stała zniżka zwiększa prestiż Twojej firmy w oczach pracownika, a do tego zwiększa standard i wydajność jego codziennej pracy. Asortyment, który chcesz objąć zniżką również zależy od Ciebie i mogą to być wyłącznie akcesoria użytkowe, fotele biurowe lub każdy produkt w sklepie.

Welcome Pack dla pracowników

Oryginalny i praktyczny Employer Branding
Welcome pack dla pracowników w wielu firmach to już podstawa, a osoby odpowiedzialne za jego zawartość muszą stale ulepszać jego skład. Stategia Employer Branding wymusza na wielu nowoczesnych przedsiębiorstwach wysoką kreatywność i konkurencyjność w oferowanych dla pracowników grantach. Nasz sklep jest pełen różnorodnych akcesoriów i gadżetów, które produkowane są przez renomowanych producentów z całego świata. Nasz pakiet startowy może być wspaniałym prezentem dla nowego pracownika, a jego przeznaczenie niewątpliwie poprawi jego efektywność w Home Office. Designerski stojak pod laptopa Twelve South, nowoczesne akcesoria od Satechi czy przepiękne drewniane produkty od Oakywood to tylko część tego co możemy Ci zaproponować

Home Office dla firm

Jesteśmy w pełni elastyczni
Ponieważ jest to zupełnie nowa oferta na rynku i zaprezentowaliśmy w niej tylko kilka podstawowych pomysłów, to jak najbardziej nie ograniczamy się na wszelkie inne rodzaje współpracy. Jesteśmy w pełni elastyczni, dlatego jeżeli masz jakiś pomysł i uważasz, że będziemy w stanie pomóc Ci go zrealizować to nie czekaj i już dzisiaj nawiąż z nami kontakt.
0
[]