Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Nowoczesne biuro w domu

Najlepsi producenci w Twoim Home Office


Jeżeli szukasz inspiracji na nowoczesne biuro w domu, to trafiłeś w doskonałe miejsce. Jako Shelter.pl postawiliśmy na absolutną czołówkę producentów w swoich kategoriach produktowych. Od teraz szukanie produktów do Home Office w internecie nie musi być udręką, ponieważ najlepsze z nich znajdują się już w jednym sklepie.

Z wielką dumą prezentujemy Państwu naszych producentów mebli, foteli biurowych, oświetlenia i akcesoriów do pracy zdalnej. W naszym sklepie stawiamy wyłącznie na produkty o najwyższej jakości wykończenia, niebanalnym designie oraz praktycznym zastosowaniu w systemie Home Office. Poniższe marki należą do absolutnej czołówki firm w swoich kategoriach produktowych, a nasza selekcja pozwala na efektywne łączenie ich w domowe środowisko pracy. Zachęcamy do zapoznania się z listą naszych producentów i sprawdzenia ich wyjątkowych produktów.
Współpraca

Stwórz z nami nowoczesne biuro w domu


Jesteśmy otwarci na podjęcie współpracy w naszym sklepie ze wszystkimi markami, które reprezentują podobne do naszych wartości. Wybrane przez nas produkty podlegają dokładnej selekcji, a ich przeznaczenie musi być zgodne z formą pracy zdalnej i Home Office. Nowoczesne biuro w domu to nasza wizja, którą chcemy prezentować klientom w każdej możliwej kategorii.

Jeżeli uważasz, że Twoja marka znajduje swoje zastosowanie w dziedzinie Home Office, dysponuje najwyższej jakości wykończeniem, a jej styl cechuje się odpowiednim designem to z przyjemnością zapoznamy się z jej ofertą. Jeżeli wiesz jak urządzić biuro w domu i praca zdalna nie jest Ci obca, to nie czekaj i pokaż nam Twoje inspiracje i aranżacje.
0