Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Shelter.pl

Skąd się wziął pomysł na Shelter
Pandemia spowodowała, że wiele przedsiębiorstw zostało całkowicie zamkniętych. Niektórzy ludzie mieli nadzieję na ponowne otwarcie, inni przebranżowili się. My w tym trudnym czasie postanowiliśmy stworzyć sklep internetowy, który będzie odpowiedzią na zmiany spowodowane pandemią.

Shelter miał pomóc stworzyć "schronienie" podczas pracy zdalnej, na którą w czasach pandemii przeszło większość pracowników biurowych. Zdawaliśmy sobie sprawę, że ta zmiana pozostanie na dłużej - wielu ludzi, którzy przejdą na pracę zdalną już przy niej zostaną. "Schronienie" z początku miały tworzyć akcesoria biurowe, jednak z czasem dołączyły do nich biurka, fotele i sprzęt komputerowy.

Shelter to nie tylko Home Office

Stwórz Desk Setup od A do Z
Odpowiednia przestrzeń biurowa jest niezbędna nie tylko dla osób na Home Office, ale także dla tych, którzy lubią grać czy po prostu preferują spędzanie wolnego czasu przy komputerze. Krótko mówiąc, dla każdego. Ergonomiczny fotel biurowy, nowoczesne biurko, designerskie lampki sprawiają, że czujemy się tam bezpiecznie i przyjemnie. Co więcej, dzięki odpowiednim akcesoriom biurowym nasza efektywność wzrasta.

Nowoczesne akcesoria biurowe

Wznieś swoją produktywność poziom wyżej
Praktyczne akcesoria na biurko do Home Office to istotne narzędzie efektywnej pracy zdalnej. Oferowane przez nas akcesoria należą do renomowanych firm tj. Satechi czy Oakywood, które stawiają na nieszablonowy design i najwyższą jakość. To one wzniosą Twoją efektywność level wyżej, a także pokażą, że praca może być jeszcze bardziej komfortowa. Co więcej, nadadzą nowoczesnego stylu Twojej stacji roboczej.

Klawiatury mechaniczne

Poznaj niezwykłą przyjemność z pisania
Klawiatury mechaniczne marki Keychron przeniosą Cię w zupełnie inny wymiar pisania. Pracuj, graj i pisz bez ograniczeń. Poczuj na własnej skórze, dlaczego kiedy człowiek raz naciśnie klawisz klawiatury mechanicznej, już nie chce wrócić do poprzedniej. Pełna gama rozmiarów, możliwość wizualnej personalizacji oraz różnorodne przełączniki pozwolą Ci stworzyć swój wymarzony model. Zobaczysz, będziesz żałować, że nie korzystałeś z niej już wcześniej!

0
[]