Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Native Union

W pogoni za nowoczesnym stylem życia

 

Native Union wierzy w pozytywną siłę technologii, która odblokowuje większą elastyczność i swobodę w naszym życiu. Ich ambicją jest nie tylko tworzenie pięknych akcesoriów technologicznych, ale także dostarczanie przemyślanych rozwiązań, które podnoszą poziom nowoczesnego życia, stworzonych przy użyciu przyjaznych dla planety metod, które sprawiają, że ten sposób życia jest możliwy dla przyszłych pokoleń.

Premiera pierwszego iPhone'a zainspirowała ich CEO i współzałożyciela, Igora, do założenia Native Union. Wiedział, że zmieni to sposób, w jaki żyjemy. Ich pierwszy produkt, słuchawka Pop Phone Retro, została zaprojektowana z myślą o bardziej wyczuwalnym i łatwym odbieraniu połączeń. Ponad dekadę i wiele gadżetów później, nasze potrzeby ewoluowały, ale ich obietnica pozostaje taka sama - wzmocnić nowoczesne życie dzięki technologii.

 
 

Projektowane z myślą o przyszłości

Native Union przekonała się, że wraz z naszym rozwojem rośnie również nasz wpływ na środowisko, dlatego wprowadzili do swoich priorytetów kluczową zmianę. Postanowili rozwijać się odpowiedzialnie, kontynuując tworzenie podstawowych produktów, które zwiększają swobodę i elastyczność ery cyfrowej, ale w sposób, który bardziej uwzględnia Ziemię.

Dbając o najwyższą jakość produktów, poświęcają czas na pozyskiwanie najlepszych materiałów, w miarę możliwości wybierając opcję przyjazną dla środowiska, która jest równie trwała. Wydłużając żywotność swoich produktów, a jednocześnie ograniczając nasz wpływ na planetę, oferują produkty codziennego użytku, które przetrwają wiele lat.

Kieruje się funkcjonalnym podejściem do swojego rzemiosła, sprowadzając rozwiązania do ich istoty, tak aby były łatwe w użyciu i łatwo rozwiązywały codzienne frustracje. Następnie, dodając detale i subtelne akcenty, ulepszają swoje projekty, aby uzyskać funkcjonalny, po prostu piękny dodatek do codziennej rutyny. Akcesoria technologiczne nie muszą być nudne.

0
[]