Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Producent: La Forma

Francesc Julià jest założycielem marki La Forma. Zaczynał jako operator tokarki, a jego niesamowita wizja przedsiębiorcy sprawiła, że ​​zdał sobie sprawę z potencjału branży meblarskiej. Obecnie lokalny dostawca mebli, którego założył w wieku 22 lat, stał się czołową międzynarodową firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i dystrybucją mebli, obecną w ponad 80 krajach. Dzieje się tak tylko wtedy, gdy pracujesz z prawdziwą pasją.
La Forma koncentruje się nad ugruntowaniem swojej pozycji lidera w branży meblarskiej, projektowej i dekoracyjnej. Głównym celem firmy jest tworzenie wysokiej jakości designerskich produktów z ich odpowiednią funkcjonalnością.
Jeśli chodzi o design to hiszpańska marka starannie opracowuje każdy element swoich kolekcji, zaczynając od samego projektu. Wewnętrzny zespół projektowy i zewnętrzni niezależni projektanci, z którymi firma współpracuje, skupiają się na innowacyjnych procesach i materiałach. Rezultatem są funkcjonalne, trwałe i modne produkty, stworzone dla ludzi, którzy zawsze chcą czegoś wyjątkowego. Nie zatrzymujemy się, dopóki nie osiągniemy doskonałego wyniku.

0