Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Spray do czyszczenia ekranu - dlaczego IT Dusters Pixel Perfect jest najlepszy?
Spray do czyszczenia ekranu – dlaczego IT Dusters Pixel Perfect jest najlepszy?
29/03/2024
Szafka na playstation od Yamazaki Home, czyli must have dla każdego gracza!
Szafka na playstation od Yamazaki Home, czyli must have dla każdego gracza!
12/04/2024

Jakie AKKO keycaps wybrać dla swojej klawiatury?

Jakie AKKO keycaps wybrać dla swojej klawiatury?

Wybór keycaps do klawiatury mechanicznej potrafi być dość problematyczny. Na rynku istnieje wiele opcji – godnymi uwagi są keycaps AKKO. Ta renomowana marka oferuje naprawdę różnorodne nasadki, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W tym artykule omówimy, jakie czynniki warto brać pod uwagę podczas wyboru keycapów do swojej klawiatury. Następnie przedstawimy Wam kilka modeli nasadek od AKKO.

Czym kierować się przy wyborze keycapów?

Jakie AKKO keycaps wybrać dla swojej klawiatury?

Wybór keycapów do klawiatury może być decyzją, która wpływa na komfort i estetykę korzystania z niej. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na materiał, profil oraz design. Materiały, takie jak ABS czy PBT, mają różne właściwości, podczas gdy profile, takie jak OEM, Cherry czy SA, wpływają na ergonomię i wrażenia z pisania. Dodatkowo, warto rozważyć aspekty estetyczne, takie jak kolor, wzór czy podświetlenie. Ostateczny wybór zależy głównie od osobistych preferencji użytkownika oraz oczekiwań co do trwałości i komfortu użytkowania.

Poznaj bliżej AKKO keycaps

keycapy od akko

A teraz przyjrzyjmy się bliżej AKKO keycaps. Ich Cream Keycap Set Building Blocks (282-Key), czyli zestaw nasadek PBT MDA zachwyci każdą osobę, której zależy na uroczym designie swojej klawiatury. Jak, już jesteśmy przy uroczych keycapach, warto zwrócić uwagę także na Akko Olivia Keycap Set (227-Key). Ten zestaw nasadek PBT Double-Shot o profilu MDA wyróżniają się świetnym połączeniem kolorów – różu, bieli i czerni. Dodatkowo, legendy na nasadkach sprawiają, że nie sposób przejść obok tych keycapów obojętnie.

A teraz, z uroczych keycapów przejdźmy na iście królewskie! Akko Palace Keycap Set (187-Key)  to zestaw nasadek PBT OSA o wyrafinowanym, gustownym wyglądzie. Gwarantujemy, że z nimi Twoja klawiatura mechaniczna będzie wyglądała niesamowicie. A jeżeli preferujesz bardziej nowoczesny design, zwróć uwagę na Akko Wavez Keycap Set (226-key). Ten zestaw keycapów PBT ASA zachwyca intensywnymi kolorami! Tym samym, to wszystko pokazuje, że wśród nasadek od AKKO, z pewnością znajdziesz idealne dla swojej klawiatury mechanicznej.

Wybierz AKKO keycaps dla siebie:

0
[]