Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Obowiązkowe akcesoria dla grafika - poznaj nasze propozycje
Obowiązkowe akcesoria dla grafika – poznaj nasze propozycje
26/04/2024
Keychron V Max, czyli nowy wymiar klawiatur mechanicznych
Keychron V Max, czyli nowy wymiar klawiatur mechanicznych
10/05/2024

Stojak do iPada, który musisz mieć - Twelve South Compass Pro

Stojak do iPada, który musisz mieć - Twelve South Compass Pro

Stojak do iPada to ważne akcesorium, które może znacząco wpłynąć na wygodę i efektywność korzystania z tego popularnego tabletu. W morzu dostępnych na rynku opcji, Twelve South Compass Pro wyróżnia się nie tylko solidną konstrukcją i nowoczesnym designem, ale także unikalnym zestawem funkcji. Przez to, staje się on niezbędnym dodatkiem dla każdego posiadacza iPada. W tym artykule przyjrzymy się bliżej temu innowacyjnemu stojakowi. Dowiemy się, dlaczego warto go mieć, niezależnie od tego, czy używasz iPada do pracy, nauki, czy rozrywki.

Nowoczesny i funkcjonalny stojak do iPada

Twelve South Compass Pro

Dane akcesorium od Twelve South to wszechstronny stojak do iPada, który podnosi jego funkcjonalność na nowy poziom. Dzięki trzem różnym kątom nachylenia jest wielofunkcyjny. Może służyć jako podstawka do ekranu oraz interaktywny pulpit. A nawet jako klin do pisania/szkicowania czy podstawka do rozmów FaceTime bez użycia rąk. Składana konstrukcja sprawia, że jest łatwy w przenoszeniu i przechowywaniu. Co więcej, dodatkowa nóżka umożliwia ustawienie iPada w stabilnej pozycji do pisania lub jako stacji dokującej do monitora zewnętrznego.

Trzy pozycje kątowe oraz możliwość składania nóżki pozwalają dostosować Compass Pro do różnych zastosowań. Dzięki temu, gwarantują komfort i wygodę użytkowania. I to niezależnie od tego, czy potrzebujesz podstawki do pracy biurowej, stabilnej stacji do rysowania czy wygodnej podstawki do wideokonferencji. Twelve South Compass Pro jest gotowy sprostać Twoim potrzebom, sprawiając, że korzystanie z iPada Pro staje się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Twelve South Compass Pro

0
[]