Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Najlepsza podkładka pod nadgarstek - poznaj Deltahub Carpio G2.0 Special Edition
Najlepsza podkładka pod nadgarstek – poznaj Deltahub Carpio G2.0 Special Edition
30/08/2023
Klawiatura mechaniczna 97% - poznaj Iqunix F97 Dark Side
Klawiatura mechaniczna 97% – poznaj Iqunix F97 Dark Side
14/09/2023

Jakie akcesoria do pracy warto mieć u siebie? Zobacz nasz ranking

Jakie akcesoria do pracy warto mieć u siebie? Zobacz nasz ranking

“Jakie akcesoria do pracy warto mieć u siebie?” – to pytanie zadaje sobie wielu z nas. Zwłaszcza, kiedy kończy się sezon urlopowy i chcemy nieco odświeżyć swoją przestrzeń roboczą. Wszystko dlatego, że chcemy zwiększyć swoją efektywność, a także poczuć się jeszcze bardziej komfortowo podczas wielogodzinnej pracy. Pomogą nam w tym odpowiednie akcesoria biurowe. Jednak które rzeczywiście warto mieć u siebie? Poniżej przedstawimy Wam nasze propozycje.

Jakie akcesoria do pracy warto mieć u siebie? Zobacz nasz ranking

Zaczniemy od Twelve South Curve Flex. To podstawka umożliwiająca podniesienie ekranu laptopa, w tym Macbooka Pro na wysokość nawet do 22 cali. Dzięki temu, że kamera znajduje się na wysokości oczu, bez problemu będziesz mógł prowadzić rozmowy wideo. Co więcej, dana podstawka ma wystarczający zasięg, pozwalający wyrównać ekran laptopa z monitorem zewnętrznym tj. 27-calowy monitor Apple Studio Display. Warto także zwrócić uwagę na jej nowoczesny design – Curve Flex dostępna jest w kolorze białym oraz czarnym. Wraz z Twoim laptopem stworzy idealny duet ułatwiający pracę.

Jakie akcesoria do pracy warto mieć u siebie? Zobacz nasz ranking

Wybierając najlepsze akcesoria do pracy, nie możemy nie wspomnieć o Satechi Pro Hub Mini. Ten hub do Macbooka Pro. Posiada on w pełni funkcjonalny port USB4, Gigabit Ethernet, USB-C danych, dwa USB-A danych i gniazdo audio. Co istotne, posiada regulowaną wtyczkę audio jack, która zwiększa stabilność po podłączeniu do Macbooka Pro. Wyróżnia go także elegancki, nowoczesny design. Tym samym, jest to obowiązkowe akcesorium dla każdego posiadacza takiego urządzenia jakim jest Macbook Pro.

Oakywood filcowa podkładka

Kolejna propozycja, którą przedstawimy to Filcowa podkładka na biurko od Oakywood. Zdecydowanie wyróżniają ją naturalne, w pełni biodegradowalne materiały, z których została wykonana – filc z wełny merynosów o standardzie 100 OEKO-TEX® oraz ekologiczny korek. Dana podkładka jest cienka, a jednocześnie wytrzymała i przy tym bardzo przyjemna w dotyku. Umożliwia komfortową pracę przy komputerze oraz wzbogaca wygląd danej przestrzeni biurowej.

Jakie akcesoria do pracy warto mieć u siebie? Zobacz nasz ranking

Wybierając akcesoria do pracy, warto zwrócić uwagę również na Satechi Aluminum Stand & Hub for iPad Pro. To urządzenie zastępuje jednocześnie dwa akcesoria! Wszystko dlatego, że jest to zarówno podstawka do iPada Pro, jak i hub. Dane akcesorium zostało wyposażone w 4K HDMI (60 Hz), ładowanie USB-C PD, dane USB-A, czytniki kart SD i gniazdo audio. Dzięki temu, jego posiadacz może przekształcić swojego iPada Pro w efektywną stację roboczą. Inaczej mówiąc, Satechi Aluminum Stand & Hub for iPad Pro łączy funkcjonalność komputera stacjonarnego z wygodą iPada Pro.

nomad base one

Ostatni produkt, który przedstawimy w tym artykule to Nomad Base One. Dane urządzenie umożliwia szybkie ładowanie MFi MagSafe o mocy do 15 W. Tym samym, załaduje Twój iPhone 14 dwa razy szybciej niż standardowe ładowarki. Dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym oraz białym. To zdecydowanie obowiązkowe akcesorium dla osób, którym zależy na rozwiązaniach przyspieszających ich pracę i zwiększających efektywność.

Wybierz akcesoria do pracy:

0
[]