Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jaka klawiatura mechaniczna 75 % będzie najlepsza? 5 propozycji
Jaka klawiatura mechaniczna 75 % będzie najlepsza? 5 propozycji
20/10/2023
Jaka klawiatura 96 będzie najlepsza? Poznaj Keychron K17 Pro
Jaka klawiatura 96 będzie najlepsza? Poznaj Keychron K17 Pro
31/10/2023

Jakie gadżety do MacBooka warto mieć u siebie?

Jakie gadżety do MacBooka warto mieć u siebie?

Wiele osób zastanawia się, jakie gadżety do Macbooka warto mieć u siebie. Otóż rynek aktualnie oferuje coraz więcej danych akcesoriów, przez co wybór staje się nie lada wyzwaniem. Tym bardziej, jeżeli zależy nam na gadżetach, które będą użyteczne, dobre jakościowo, a także zachwycą nas swoim wyglądem. Dlatego zdając sobie sprawę z tego, jak trudny potrafi być wybór akcesoriów do MacBooka, postanowiliśmy napisać ten artykuł. Poniżej przedstawimy Ci 5 gadżetów do urządzenia jakim jest MacBook, które wyróżnia użyteczność, wysoka jakość, a także ciekawy design.

Jakie gadżety do MacBooka warto mieć u siebie?

W tym artykule, jako pierwszy obowiązkowy gadżet przedstawimy Uniq Oslo Laptop Sleeve and Stand. Dane akcesorium to etui i podstawka do MacBooka w jednym! Jedną z jego funkcji jest ochrona Twojego urządzenia podczas transportu. Druga zaś to możliwość przekształcenia go w stojak do MacBooka. Uniq Oslo zabezpiecza laptopa bez ryzyka wysunięcia za sprawą wbudowanych mocnych magnesów. Tym samym, posiadając dane etui, możesz bez problemu przekształcić je w przenośną stację roboczą podczas podróży.

Jakie gadżety do MacBooka warto mieć u siebie?

Przedstawiając gadżety do MacBooka, nie możemy zapomnieć o Satechi M1 Wireless Mouse. To bezprzewodowa myszka – łączy się dzięki Bluetooth 4.0. Produkt wyposażony jest w wygodny port ładowania typu C, który eliminuje potrzebę stosowania baterii jednorazowego użytku. Co więcej, technologia Bluetooth 4.0 zapewnia łatwe połączenie z prawie każdym urządzeniem, w tym z Twoim MacBookiem. Satechi M1 posiada zakrzywioną, ergonomiczną konstrukcję, dzięki czemu wygodnie mieści się w dłoni. Będzie idealna zarówno dla leworęcznych, jak i praworęcznych użytkowników.

WHOOSH! Screen Shine Go XL

Kolejne akcesorium, które zdecydowanie warto posiadać to Whoosh! Screen Shine Go XL, czyli środek do czyszczenia ekranu nowej generacji. Skutecznie usuwa kurz, brud i inne zanieczyszczenia, dzięki czemu ekran Twojego MacBooka będzie wyglądał jak nowy. Co więcej, możesz go wykorzystać nie tylko do urządzenia jakim jest MacBook, ale także do innych urządzeń, np. iPhone czy iPada. Co więcej, załączono do niego miękkie, nie ścierające się ściereczki z mikrofibry premium. Tym samym, to obowiązkowe akcesorium, jeżeli chcemy zadbać o to, aby ekran MacBooka lśnił.

Satechi – USB-C On-the-Go Multiport Adapter

W artykule “Jakie gadżety do MacBooka warto mieć u siebie?” obowiązkowo musimy przedstawić wieloportową przejściówkę Satechi USB-C On-the-Go Multiport Adapter. Została wyposażona w ładowanie USB-C PD, porty wyświetlacza HDMI i VGA, porty danych USB-A, gniazda kart SD i Gigabit Ethernet. Co więcej, dołączono do niej dwa kable USB-C, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort użytkowania. Wyróżnia ją także wygląd – tworzy duet idealny z urządzeniem marki Apple. Tym samym, Satechi USB-C On-the-Go Multiport Adapter to obowiązkowe akcesorium każdego posiadacza MacBooka.

Jakie gadżety do MacBooka warto mieć u siebie?

Ostatnie akcesorium, które przedstawimy w tym artykule to Twelve South HiRise Pro, czyli regulowany stojak na MacBooka. Tak, jak wspomnieliśmy, umożliwia regulację w górę i w dół, dzięki czemu jego posiadacz może uzyskać idealną wysokość. Co więcej, HiRise Pro posiada dedykowane miejsce dla ładowarki MagSafe. Sama podstawka została wykonana z metalu oraz wegańskiej skóry. Jej design sprawia, że idealnie pasuje do urządzeń Apple. Tym samym, to obowiązkowa podstawka dla posiadaczy MacBooka.

Wybierz gadżety do MacBooka:

0
[]