Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jakie gadżety do MacBooka warto mieć u siebie?
Jakie gadżety do MacBooka warto mieć u siebie?
26/10/2023
Gadżety biurowe - top 5 produktów na Black Friday 2023
Gadżety biurowe – top 5 produktów na Black Friday 2023
09/11/2023

Jaka klawiatura 96 będzie najlepsza? Poznaj Keychron K17 Pro

Jaka klawiatura 96 będzie najlepsza? Poznaj Keychron K17 Pro

Klawiatura 96 % cieszy się ostatnio coraz większą popularnością. Szczególnie wśród osób, którym zależy na większości klawiszy, w tym klawiaturze numerycznej. Dzięki temu, rynek oferuje coraz szerszy wybór klawiatur mechanicznych w danym rozmiarze. Z tego powodu, wybór tej idealnej staje się nie lada wyzwaniem. Zdając sobie z tego sprawę, postanowiliśmy napisać ten artykuł. Przedstawimy Ci w nim naszą ulubioną klawiaturę mechaniczną 96%, czyli Keychron K17 Pro.

Klawiatura mechaniczna 96, która Cię zachwyci

keychron k17 pro

Keychron K17 Pro zachwyci Cię już od pierwszego wejrzenia. Jednak o wyglądzie porozmawiamy później, teraz skupmy się na tym, dlaczego określa się ją jako customową klawiaturę. Otóż, K17 Pro pozwala na programowanie i mapowanie dowolnego klawisza na klawiaturze dzięki oprogramowaniu QMK/VIA. Wystarczy, że podłączysz ją do urządzenia za pomocą kabla, a następnie przeciągniesz i upuścisz dowolny klawisz lub polecenie w celu przyporządkowania go.

Ale to nie wszystko! Keychron K17 Pro posiada także funkcję hot-swappable. Dzięki temu, możesz wymienić jej switche bez konieczności lutowania. K17 Pro jest kompatybilna z niskoprofilowymi przełącznikami mechanicznymi Gateron / Keychron – na pewno z łatwością wybierzesz te idealne dla siebie. Tym samym, możesz bez problemu modyfikować i dostosowywać daną klawiaturę całkowicie pod swoje potrzeby.

Keychron K17 Pro, czyli design oraz funkcjonalność

Jaka klawiatura 96 będzie najlepsza? Poznaj Keychron K17 Pro

Klawiatura mechaniczna, o której jest dany artykuł to połączenie designu oraz funkcjonalność. Keychron K7 Pro jest bezprzewodowa. Łączy się poprzez Bluetooth 5.1 i łatwo przełącza między trzema urządzeniami. Posiada także tryb przewodowy z połączeniem USB typu C.

Teraz przejdźmy do jej designu. Keychron K7 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard wykonano z dbałością o każdy detal. Wszystkie elementy wyróżnia niezwykle wysoka jakość. Tym samym, pokocha ją nawet najbardziej wymagający użytkownik.

Co jeszcze wyróżnia Keychron K17 Pro QMK/VIA Wireless Custom Mechanical Keyboard?

Jaka klawiatura 96 będzie najlepsza? Poznaj Keychron K17 Pro

To, za co również pokochaliśmy Keychron K17 Pro to kompatybilność ze wszystkimi systemami operacyjnymi – zarówno MacOs, jak i Windows. Dzięki temu sprawdzi się w bez względu na system operacyjny. Co więcej, posiada klawisze multimedialne w układzie Mac. Tym samym, świetnie sprawdzi się dla osób korzystających na co dzień z urządzeń marki Apple typu iMac czy Macbook Pro.

Klawiatura mechaniczna 96% Keychron K17 Pro

0
[]