Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jaki organizer z drewna wybrać? Propozycje od Oakywood
Jaki organizer z drewna wybrać? Propozycje od Oakywood
19/01/2023
Futerał na Macbooka - poznaj Twelve South BookBook
Futerał na Macbooka – poznaj Twelve South BookBook
01/02/2023

Przezroczyste keycapy - poznaj Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set

Przezroczyste keycapy - poznaj Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set

Przezroczyste keycapy to nowość na rynku, która zyskuje coraz większą popularność. Jednak artykuł rozpocznijmy od całościowej definicji keycaps. Są to nasadki z tworzywa sztucznego lub metalu umieszczone nad switchami klawiatury. Znajdziesz je w wielu rozmiarach oraz kształtach, a także ozdobione różnymi motywami i napisami. Dzięki nim, bez problemu zmienisz wygląd swojego urządzenia, mogąc je dowolnie personalizować, a także dostosowywać komfort pisania. Więcej o nasadkach dowiesz się z naszego artykułu “Keycaps do klawiatur – Poradnik dla początkujących”. Tym czasem my przedstawimy Ci naszych ostatnich ulubieńców, czyli przezroczyste keycapy od Keychron.

Nowość na rynku, czyli przezroczyste keycapy

Przezroczyste keycapy - poznaj Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set

Tak, jak wspominaliśmy powyżej, przezroczyste keycapy to nowość na rynku, która cieszy się coraz większą popularnością. Dane nasadki pozwalają na przezroczysty widok mechanizmu klawisza. Są one dostępne w wielu rozmiarach i kształtach, a także mogą być wykonane z różnych materiałów. Przezroczyste keycapy są popularne ze względu na ich estetykę. Dzięki nim, nowoczesne podświetlenie klawiatury mechanicznej jest jeszcze bardziej widoczne. W związku z tym, dane urządzenie wyróżnia się jedynym w swoim rodzaju wyglądem. Tym samym, są to jedne z keycapów, które stawiają na mocne podkreślenie walorów estetycznych danej klawiatury.

Dlaczego warto wybrać Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set?

transparentne keycapy keychron

Mówiąc o przezroczystych nasadkach, przychodzi nam do głowy nasz numer jeden. Mianowicie, Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set z profilem OSA. Wyróżnia je czarny przezroczysty materiał, a także designerskie żółte legendy. Co więcej, w dany zestaw wchodzą wszystkie klawisze potrzebne do układu ANSI Q0, Q1, Q2, Q3, Q4, Q5, Q6, Q7, Q9, V1, V2, V3, V4, V5, V6, V7, V9, K2, K2 Pro, K4, K6, K6 Pro, K8, K8 Pro, K10, K12, K14, C1 i C2. To wszystko sprawia, że dane keycapy nadają unikalnego charakteru praktycznie większości klawiatur mechanicznych. Z pewnością, dzięki Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set obok Twojej klawiatury nie będzie można przejść obojętnie. Przede wszystkim, jej oświetlenie zostanie jeszcze bardziej podkreślone. I to jest właśnie największa zaleta przezroczystych nasadek.

Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set

0
[]