Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Przezroczyste keycapy - poznaj Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set
Przezroczyste keycapy – poznaj Keychron Black Transparent OSA Full Set Keycap Set
26/01/2023
Klawiatura mechaniczna hot-swap - najlepsze propozycje od Keychron
Klawiatura mechaniczna hot-swap – najlepsze propozycje od Keychron
10/02/2023

Futerał na Macbooka - poznaj Twelve South BookBook

Futerał na Macbooka - poznaj Twelve South BookBook

Futerał na Macbooka to akcesorium, w które coraz częściej zaopatrują się posiadacze tego urządzenia. Nie bez powodu. Dane akcesorium posiada szereg istotnych funkcji, dzięki czemu zapewnia ochronę Macbooka. Jednak zalety futerału opiszemy dokładniej w poniższym rozdziale. Jednak rynek oferuje naprawdę szeroką ofertę tych akcesoriów. Wykonane są z tworzywa sztucznego lub skóry w różnych kolorach i wzorach, przez co wybór wydaje się dość trudny. W związku z tym, za chwilę przedstawimy Ci także naszego ulubieńca – Twelve South BookBook.

Dlaczego futerał na Macbooka jest istotny?

bookbook

Akcesorium, jakim jest futerał na Macbooka Pro, zapewnia dodatkową ochronę dla danego urządzenia. Chroni przed zarysowaniami, uderzeniami, kurzem i innymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą go uszkodzić. Dodatkowo, ułatwia przenoszenie MacBooka i jednocześnie zabezpiecza go podczas transportu. Istotne są również walory estetyczne danego akcesorium. Użytkownik Macbooka może wybrać futerał w ulubionym kolorze lub wzorze, aby nadać swojemu urządzeniu indywidualny styl i charakter. Reasumując, dane akcesorium jest istotne z trzech głównych powodów: ochrony przed uszkodzeniami, ułatwienia przenoszenia i nadania indywidualnego stylu.

Poznaj kultowy Twelve South BookBook

Futerał na Macbooka - poznaj Twelve South BookBook

Nasz ulubieniec, jeżeli chodzi o futerał na Macbooka, to zdecydowanie Twelve South BookBook. Posiada oryginalny wygląd wieloletniej księgi, więc nie sposób przejść obok niego obojętnie. Każdy egzemplarz jest robiony ręcznie, przez co nie ma dwóch takich samych. Tym samym, to świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią indywidualne, jedyne w swoim rodzaju produkty.

Twelve South BookBook oprócz tego, że chroni Macbook przed potencjalnymi zniszczeniami i zachwyca oryginalnym designem, pomaga w przechowywaniu wszelkich niezbędnych dokumentów. Wszystko za sprawą ukrytej kieszeni, w której jego posiadacz może schować istotne notatki i projekty. Dzięki temu, futerał zapewni ochronę Twojemu urządzeniu oraz pozwoli przechowywać niezbędne dokumenty, a przy tym sprawi, że nie sposób będzie przejść obok niego obojętnie. W końcu to naprawdę jedyna w swoim rodzaju księga.

Twelve South BookBook for MacBook

0
[]