Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Przełączniki optyczne i przełączniki mechaniczne - porównanie
Przełączniki optyczne i przełączniki mechaniczne – porównanie
24/06/2022
Keychron - K3 Non-Backlight Ultra-Slim Wireless Mechanical Keyboard v2 - Biała Bezprzewodowa Klawiatura Mechaniczna Slim
Klawiatura mechaniczna low-profile – poradnik jaką wybrać?
30/06/2022

Podstawka pod monitor - jaką wybrać? Ranking najlepszych modeli

Podwójna Podstawka pod Monitor

Podstawka pod monitor to rzecz, która na początku tworzenia swojej stacji roboczej wydaje się zbędna. Dopiero z czasem, kiedy zaczyna brakować miejsca, a ekran monitora jest zdecydowanie za nisko, decydujemy się na jej zakup. W związku z tym, postanowiliśmy stworzyć ranking najlepszych modeli. Dzięki niemu, będziesz wiedzieć, jaką wybrać. A nawet, jeżeli teraz nie planujesz jej zakupu, kiedy nadejdzie ten decyzyjny moment, będziesz gotowy.

Podstawka pod monitor - jaką wybrać? Ranking najlepszych modeli

Nasz ranking najlepszych modeli rozpoczyna podstawka pod monitor od Satechi. Jej główną zaletą i jednocześnie zadaniem, które musi spełniać, jest podniesienie ekranu na wysokość oczu. Dzięki temu, komfort pracy przy komputerze znacząco wzrasta. Co ważne, pod spodem tworzy dodatkową przestrzeń, w której można przechowywać różne drobne sprzęty. jak np. iPhone czy iPad. Dzięki temu, pożegnasz się raz na zawsze z bałaganem na biurko – każdy przedmiot będzie miał swoje miejsce.

Podstawka pod monitor - jaką wybrać? Ranking najlepszych modeli

Nie mogliśmy zapomnieć o drugiej podstawce marki wspomnianej wyżej. Satechi Type C Aluminum Monitor Stand Hub jest nieco mniejsza od swojej siostry, którą opisywaliśmy przed chwilą. Posiada za to wbudowane porty USB 3.0, port danych USB-C, gniazdo na karty micro / SD oraz gniazdo audio. Dzięki temu, nie tylko spełnia funkcję utrzymania monitora na odpowiedniej wysokości. Zwiększa także produktywność, umożliwiając podłączenie do niej praktycznie wszystkiego, czego może potrzebować osoba podczas pracy przy komputerze.

Twelve South Curve Riser​

Podstawka pod monitor, która również zdecydowanie zasługuje na uwagę to Twelve South Curve Riser. Wyróżnia ją elegancki, minimalistyczny design, a także funkcjonalność – posiada dodatkową półeczkę do przechowywania małych przedmiotów. Jednak najważniejsza jest jej podstawowa funkcja – ta metalowa podstawka pod iMac’a sprawi, że ekran będzie na wygodniejszej dla oczu wysokości. Dzięki temu, raz na zawsze pozbędziesz się bólu karku czy niepotrzebnego wytężania wzroku.

Oakywood – Drewniana Podstawka pod Monitor​

Bez tej polskiej marki ranking najlepszych modeli nie istniałby. Mamy tu na myśli Oakywood. Tworzą niesamowite akcesoria biurowe z drewna, więc i w tym przypadku nie mogło być inaczej. Ich podstawka podnosi monitor o 9 cm. Dodatkowo, można ukryć pod nią drobne rzeczy. Co istotne, dostępna jest w dwóch wariantach drewna – Orzech oraz Dąb. Taka drewniana podstawka nie tylko zadba o Twój wzrok, ale także nada stacji roboczej naturalnego, oryginalnego wyglądu.

Podwójna Podstawka pod Monitor

Kończymy nietypową podkładką pod monitor, bo… podwójną! To kolejne drewniane dzieło Oakywood. Łączy ergonomię pracy z pięknym designem dębowego lub orzechowego drewna. Podwyższona konstrukcja pozwala na przechowywanie klawiatury, myszki i innych akcesoriów pod półką. To idealne rozwiązanie, które pozwala jak najbardziej zoptymalizować przestrzeń na biurku.

0
[]