Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Gateron vs Cherry MX vs Kailh - które switche wybrać?
Gateron vs Cherry MX vs Kailh – które switche wybrać?
19/10/2022
Drewniane akcesoria biurowe - najlepsze propozycje od Oakywood
Drewniane akcesoria biurowe – najlepsze propozycje od Oakywood
26/10/2022

Podstawka do Macbooka - poznaj Twelve South Curve

Podstawka do Macbooka - poznaj Twelve South Curve

Podstawka do Macbooka to jeden z niezwykle istotnych przedmiotów w kategorii “akcesoria biurowe”. Miłośnicy marki Apple zdają sobie sprawę z funkcjonalności i tym samym przydatności danego akcesorium. Jednak wiele osób zastanawia się, jaką podstawkę wybrać. W związku z tym, postanowiliśmy przygotować ten artykuł. Poniżej poznasz nasz wybór, czyli designerską i funkcjonalną Twelve South Curve.

Obowiązkowy element Home Office, czyli podstawka do Macbooka

Podstawka do Macbooka - poznaj Twelve South Curve

Dane akcesorium biurowe, jakim jest podstawka do Macbooka to obowiązkowy element domowej przestrzeni roboczej każdego miłośnika marki Apple. Odpowiednie umieszczenie urządzenia na danej podstawce, pozwala użytkownikowi efektywniej pracować. Co więcej, prawidłowo dobrany do biurka wzbogaca wygląd Home Office. Tym samym, jedna podstawka zarówno zwiększa komfort pracy, jak i dba o estetykę domowego biura. W związku z tym, że pełni te dwa zadania jednocześnie, warto mieć ją u siebie. Tym bardziej, że osoba korzystająca z podstawki znacząco zwiększa efektywność wykonywanych zadań, a tym samym użytkownik czerpie z nich większą satysfakcję i przyjemność.

Podstawka od Twelve South - nowoczesny wygląd i funkcjonalność

Twelve South Curve

Twelve South Curve to podstawka, na którą szczególnie warto zwrócić uwagę. Wyróżnia ją zarówno nowoczesny design, jak i funkcjonalność. Zaczynając od wyglądu: dane akcesorium zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, przez co nie sposób przejść obok niego obojętnie. Podstawka dostępna jest w dwóch kolorach – białym oraz czarnym. Wyposażona została w silikonowe fragmenty, które zapobiegają przesuwaniu się Macbooka. Tym samym, przechodzimy do funkcjonalności Twelve South Curve. Oprócz tego, że zabezpiecza urządzenie przed przesuwaniem się to podnosi go na odpowiednią wysokość. Co więcej, podstawka zwiększa wydajność Macbooka poprzez dobrą wymianę powietrza. To wszystko sprawia, że akcesorium od Twelve South zachwyca swoim istotnymi funkcjami i jednocześnie nowoczesnym wyglądem.

Twelve South Curve

0
[]