Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Podstawka do Macbooka - poznaj Twelve South Curve
Podstawka do Macbooka – poznaj Twelve South Curve
20/10/2022
Drewniana podkładka pod nadgarstki - poznaj Keychron Wooden Palm Rest
Drewniana podkładka pod nadgarstki – poznaj Keychron Wooden Palm Rest
28/10/2022

Drewniane akcesoria biurowe - najlepsze propozycje od Oakywood

Drewniane akcesoria biurowe - najlepsze propozycje od Oakywood

Drewniane akcesoria biurowe to szczególne dodatki, które wzbogacą niejedno domowe biuro. Oprócz tego, że zwiększą efektywność, co jest ich główną funkcją, to zadbają o wygląd danego Home Office. Dzięki nim, biuro nabiera naturalnego i przytulnego charakteru. Tym samym, świetnie sprawdzą się w celu ocieplenia przestrzeni, ale jednocześnie utrzymają jej nowoczesny charakter. Dla wszystkich zainteresowanych, poniżej przedstawiamy najlepsze propozycje od Oakywood – jednego z liderów na rynku drewnianych akcesoriów do Home Office.

Drewniane akcesoria biurowe - najlepsze propozycje od Oakywood

Pierwszym produktem, który przedstawimy w tym artykule jest ładowarka indukcyjna QI. Wykonana z wysokiej jakości materiałów – drewna i stali – idealnie wkomponuje się w biurko, nadając mu naturalnego charakteru. Co więcej, dostępna jest w dwóch wariantach drewna – orzech i dąb. Jednak oprócz designu, warto zwrócić uwagę na jej główną funkcję. Dane urządzenie umożliwia bezprzewodowe ładowanie takich urządzeń jak iPhone 14 w mniej niż 3 godziny. Tym samym, dany produkt należy do niezbędnych akcesoriów praktycznie w każdym domowym biurze.

Drewniane akcesoria biurowe - najlepsze propozycje od Oakywood

Kolejny produkt od Oakywood przypadnie do gustu wszystkim użytkownikom sprzętów typu Macbook Pro. Drewniana podstawka pod laptopa została wykonana z litego drewna oraz wykończona naturalnymi olejkami i woskami. Również posiada dwa warianty – orzech i dąb. Podczas pracy, pełni funkcję stojaka na taki sprzęt jak Macbook Pro, pozwalając podnieść go o 15 cm. Dzięki temu, unosi urządzenie na wysokość oczu, zapewniając zdecydowanie lepszą i co najważniejsze zdrowszą postawę podczas pracy przy biurku.

potrójna stacja dokująca Oakywood

Przedstawiając akcesoria z drewna, nie możemy zapomnieć o takim produkcie jak Oakywood Triple Dock. To potrójna stacja dokująca dla takich sprzętów jak iPhone 14, AirPods i Apple Watch. Wyróżnia go oryginalny design, w tym dbałość o każdy szczegół. Co więcej, zastosowana autorska technologia przyssawek micro-suction sprawia, że dana stacja jest bardzo łatwa w obsłudze. Tym samym, Oakywood Triple Dock to niezbędne akcesorium do Home Office każdego miłośnika marki Apple.

stojak na słuchawki Oakywood

Kolejna propozycja od Oakywood to drewniany stojak na słuchawki. Został wykonany z litego drewna i czarnej malowanej stali. Wyróżnia go nowoczesny geometryczny design, a także dbałość o nawet najmniejszy szczegół. Dostępny jest w dwóch wariantach – Orzech i Dąb. Jego praktyczne zastosowanie oraz designerski wygląd sprawiają, że dane akcesorium to obowiązkowy element każdej przestrzeni do pracy zdalnej.

podwójna podstawka pod monitor

Ostatni produkt, który przedstawimy w tym artykule to podwójna podstawka pod monitor. Określić ją można jako połączenie ergonomii pracy z pięknym designem dębowego lub orzechowego drewna. Podwyższona konstrukcja danej podstawki pozwala na przechowywanie klawiatury, myszki i innych akcesoriów pod półką. Tym samym, dany produkt to idealne rozwiązanie, które pozwala zoptymalizować przestrzeń na biurku w Home Office i jednocześnie nadaje mu naturalnego charakteru.

Wybierz drewniane akcesoria biurowe od Oakywood dla siebie:

0
[]