Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Gadżety biurowe - top 5 produktów na Black Friday 2023
Gadżety biurowe – top 5 produktów na Black Friday 2023
09/11/2023
Akcesoria do Apple - propozycje na Black Friday 2023
Akcesoria do Apple – propozycje na Black Friday 2023
23/11/2023

Klawiatura mechaniczna slim - poznaj NuPhy Air75 V2

Klawiatura mechaniczna slim - poznaj NuPhy Air75 V2

Klawiatura mechaniczna slim zyskuje coraz szersze grono miłośników. Uwielbiają ją osoby, które na co dzień przez wiele godzin pracują przy komputerze, piszą lub grają. Jednak rosnąca popularność danej klawiatury mechanicznej, sprawia, że wybór tej idealnej nie należy do najłatwiejszych. Wszystko z tego powodu, że rynek oferuje bardzo szeroki wybór tych urządzeń. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy napisać dany artykuł. Przedstawimy w nim klawiaturę mechaniczną slim, którą pokochaliśmy od pierwszego kliknięcia – NuPhy Air75 V2.

Nowa odsłona kultowej klawiatury, czyli NuPhy Air75 V2

NuPhy Air75 V2

Zacznijmy od tego, że NuPhy Air75 V2 to nowa wersja kultowej klawiatury od danego producenta. Od poprzedniczki odróżnia ją kilka szczególnych cech. Zaczynając od wyglądu – dany model posiada stópki, dzięki czemu jej użytkownik może ustawić ją pod jeszcze bardziej ergonomicznym względem siebie kątem. Co więcej, zamiast standardowej spacji, producenci zdecydowali, aby NuPhy posiadała GhostBar. Dzięki niemu, wrażenia płynące z pisania na danej klawiaturze są jeszcze lepsze.

Przejdźmy teraz do tego, na co czekało wielu miłośników urządzeń od NuPhy. Mianowicie, nowa wersja kultowej klawiatury posiada oprogramowanie QMK/VIA. To właśnie ono umożliwia programowanie i mapowanie dowolnego klawisza. Tym samym, NuPhy Air75 V2 będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na klawiaturze mechanicznej slim i możliwości jej personalizacji.

Klawiatura mechaniczna slim, którą wyróżnia design i funkcjonalność

Klawiatura mechaniczna slim - poznaj NuPhy Air75 V2

Klawiatura mechaniczna slim NuPhy Air75 V2 wyróżnia się swoim nowoczesnym wyglądem. Ultracienka, aluminiowa rama sprawia, że dane urządzenie należy do jednego z najcieńszych w swojej kategorii. Co więcej, w nowej wersji tej klawiatury dolna obudowa przeszła fundamentalne, ale subtelne zmiany. Dzięki ulepszonemu procesowi teksturowania laserowego, dolna obudowa jest teraz zarówno bardziej przezroczysta, jak i drobniej teksturowana, dzięki czemu wnętrze NuPhy Air75 V2 jest wyraźnie widoczne oraz wpływa na jego ogólną estetykę. Tym samym, dana klawiatura  zdecydowanie wyróżnia się na rynku klawiatur mechanicznych nie tylko funkcjonalnością, ale również nowoczesnym, jedynym w swoim rodzaju wyglądem.

Co jeszcze wyróżnia NuPhy Air75 V2 Wireless Mechanical Keyboard?

Klawiatura mechaniczna slim - poznaj NuPhy Air75 V2

Tak, jak wspominaliśmy, NuPhy Air75 V2 Wireless Mechanical Keyboard to idealne urządzenie dla miłośników personalizacji. Oprócz oprogramowania QMK/VIA, posiada opcję Hot-Swappable. To ona umożliwia łatwą wymianę lub modernizację switchy bez konieczności lutowania. Tym samym, posiadacz NuPhy Air75 V2 może customizować swoją klawiaturę i dostosowywać ją całkowicie pod swoje potrzeby.

Klawiatura mechaniczna slim

0
[]