Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jaka klawiatura 96 będzie najlepsza? Poznaj Keychron K17 Pro
Jaka klawiatura 96 będzie najlepsza? Poznaj Keychron K17 Pro
31/10/2023
Klawiatura mechaniczna slim - poznaj NuPhy Air75 V2
Klawiatura mechaniczna slim – poznaj NuPhy Air75 V2
17/11/2023

Gadżety biurowe - top 5 produktów na Black Friday 2023

Gadżety biurowe - top 5 produktów na Black Friday 2023

Black Friday 2023 coraz bliżej. Wiele osób zastanawia się, na co warto wtedy zwrócić uwagę, również jeżeli chodzi o gadżety biurowe. Dlatego też postanowiliśmy napisać ten artykuł. Przedstawimy w nich akcesoria do pracy, na które należy szczególnie zwrócić uwagę i jak najlepiej wykorzystać dany okres promocji. Poniższe gadżety biurowe zwiększą Twoją efektywność. Oprócz tego, znacząco poprawią komfort Twojej pracy. Dlatego też koniecznie przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, na jakie gadżety warto zwrócić szczególną uwagę.

A, i jeszcze jedno: na koniec czeka na Ciebie niespodzianka!

Gadżety biurowe - top 5 produktów na Black Friday 2023

Pierwsze akcesorium, które przedstawimy w artykule “Gadżety biurowe – top 5 produktów na Black Friday 2023” to Twelve South HiRise Pro. Ten regulowany stojak na MacBooka zdecydowanie warto mieć u siebie. Otóż umożliwia regulację w górę i w dół, dzięki czemu możesz ustawić go na takiej wysokości, jak tylko potrzebujesz. Co więcej, HiRise Pro posiada dedykowane miejsce dla ładowarki MagSafe. Dany stojak został wykonany z metalu oraz wegańskiej skóry. Jej design sprawia, że z urządzeniami Apple tworzy parę idealną.

Gadżety biurowe - top 5 produktów na Black Friday 2023

W rankingu przedstawiającym gadżety biurowe, nie może zabraknąć  Keychron K3 Pro. Dana niskoprofilowa klawiatura jest jedną z najbardziej zbliżonych do tych, które znajdują się w urządzeniach od Apple, a dokładniej w MacBookach. Jednak to, co ją wyróżnia, to możliwość personalizacji. Dana klawiatura mechaniczna, dzięki obsłudze QMK i VIA, pozwala programować oraz mapować klawisze. Co więcej, umożliwia także wymianę każdego przełącznika na prawie wszystkie dostępne na rynku 3-pinowe oraz 5-pinowe przełączniki mechaniczne typu MX ( np. Gateron, Kailh, Cherry). To wszystko za sprawą opcji hot-swappable. To klawiatura, którą zdecydowanie pokocha każdy miłośnik personalizacji.

Gadżety biurowe - top 5 produktów na Black Friday 2023

Wśród gadżetów biurowych nie może zabraknąć odpowiedniej podkładki na biurko. Tą, którą szczególnie polecamy jest Satechi Eco-Leather Deskamate. Dana mata zabezpiecza blat, a jednocześnie odświeża całą stację roboczą. Co istotne, może także pełnić funkcję podkładki do myszki, której wielu z nas używa podczas pracy. Posiada aż trzy warianty kolorystyczne: brązowy, czarny i niebieski. Dzięki temu, każdy może wybrać idealnie pasującą do swojej przestrzeni roboczej.

nuphy halo96

Kolejny gadżet, na który zdecydowanie warto zwrócić uwagę to NuPhy Halo96. Dana klawiatura jest bezprzewodowa – umożliwia połączenie nawet z czterema urządzeniami. Jeżeli korzystasz z urządzeń marki Apple, Halo96 posiada układ klawiszy multimedialnych Mac. Co więcej, ma także opcję hot-swappable dla miłośników customizacji. To, co również wyróżnia NuPhy Halo96 to bateria o pojemności 4000 mAh, która może wytrzymać nawet 205 godzin ciągłego użytkowania. Tym samym, Halo96 zachwyci osoby, którym zależy na doskonałej baterii, możliwości customizacji oraz nowoczesnym designie.

Bosign Cable Organiser Hideaway

Ostatnie akcesorium, które przedstawimy w tym artykule to Bosign Cable Organizer Hideaway. Dany pojemnik pozwala przechowywać kable w uporządkowany sposób. Składa się z dwóch części: podstawki, czyli schowka na wszelkie przewody oraz tacy na wszelkie mniejsze urządzenia elektroniczne, tj. iPhone 14 Pro czy iPad Air, na której można bez problemu ładować dane urządzenia. Co więcej, producenci Bosign Cable Organizer Hideaway zadbali o nawet najdrobniejsze szczegóły – dany pojemnik posiada silikonowe nóżki oraz otwory wentylacyjne. Te wszystko sprawia, że umożliwia nie tylko przechowywanie kabli w uporządkowany sposób, ale pełni także funkcję dekoracyjną w przestrzeni roboczej.

Otrzymaj kod rabatowy na Black Friday:

0
[]