Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Klawiatura mechaniczna slim - poznaj NuPhy Air75 V2
Klawiatura mechaniczna slim – poznaj NuPhy Air75 V2
17/11/2023
Customowe klawiatury mechaniczne - jaką wybrać?
Customowe klawiatury mechaniczne – jaką wybrać?
29/11/2023

Akcesoria do Apple - propozycje na Black Friday 2023

Akcesoria do Apple - propozycje na Black Friday 2023

Black Friday 2023 zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, ostatnio przedstawiliśmy Wam gadżety biurowe, na które warto zwrócić uwagę i zaopatrzyć się podczas tego wielkiego “święta zakupów”. Dziś zaś opowiemy o kilku akcesoriach do urządzeń Apple. Otóż zdajemy sobie sprawę, że wiele osób korzysta każdego dnia z iPhone’a, iPad’a czy MacBook’a. Dlatego też nieustannie wzbogacamy ofertę naszego sklepu o akcesoria do Apple. Poniżej przedstawimy Wam te, na które szczególnie warto zwrócić uwagę.

Akcesoria do Apple - propozycje na Black Friday 2023

W artykule “Akcesoria do Apple – propozycje na Black Friday 2023” jako pierwszy przedstawiamy Twelve South Curve. To podstawka, którą wyróżnia nowoczesny design i jednocześnie funkcjonalność. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dostępna jest w dwóch kolorach – białym oraz czarnym. Co więcej, wyposażono ją w silikonowe fragmenty, które zapobiegają przesuwaniu się Macbooka. Oprócz funkcji zabezpieczającej urządzenie, umożliwia podnoszenie go na odpowiednią wysokość. Podstawka zwiększa także wydajność Macbooka poprzez dobrą wymianę powietrza. To wszystko sprawia, że Twelve South Curve jest obowiązkowym akcesorium dla wszystkich posiadaczy MacBooka.

Akcesoria do Apple - propozycje na Black Friday 2023

Kolejne akcesorium to Satechi USB-C Magnetic Charging Dock For Apple Watch. To magnetyczna stacja ładująca do danego urządzenia od Apple. Została wyposażona w złącze USB-C do ładowania Apple Watch po podłączeniu do dowolnego zasilanego urządzenia typu C. Co więcej, dane akcesorium wyróżnia elegancki design. Dzięki niemu, możesz ładować swój Apple Watch podłączając go do MacBooka zarówno biurze, jak i podróży.

Nomad Rugged Band

Kolejne akcesorium, czyli Nomad Rugged Band również zachwyci posiadaczy urządzenia jakim jest Apple Watch. Otóż ten wytrzymały pasek został zaprojektowany w ten sposób, aby nadać zegarkowi jeszcze bardziej nowoczesny wygląd. Wykonano go z FKM, czyli miękkiego i jednocześnie mocnego fluoroelastomeru. Nie ulega on uszkodzeniu pod wpływem wysokich temperatur, ekspozycji na światło słoneczne lub chemikalia. Co więcej, specjalnie zaprojektowane, formowane wtryskowo elementy ze stali nierdzewnej zapewniają świetne dopasowanie danego paska. To wszystko pokazuje, że Nomad Rugged Band łączy nowoczesny wygląd i trwałość.

Satechi ECO-Hardshell Case For Macbook Pro

Przedstawiając akcesoria do Apple, nie możemy nie wspomnieć o Satechi ECO-Hardshell Case. To elegancki i lekki case na Macbooka Pro. Posiada powłokę zapobiegającą  zadrapaniom i odciskom palców. Co istotne, został wykonany z dbałością o każdy szczegół. Posiada precyzyjne wycięcia, które zapewniają łatwy dostęp do wszystkich portów urządzenia od Apple jakim jest Macbook. Co więcej, jego stopki Anti-Slip Grip na spodzie umożliwiają lepsze rozprowadzanie ciepła i tym samym sprawiają, że urządzenie nie przesuwa się. Satechi ECO-Hardshell Case to zdecydowanie obowiązkowe akcesorium dla posiadaczy MacBooka Pro.

Akcesoria do Apple - propozycje na Black Friday 2023

Ostatnie akcesorium, które przedstawimy w tym artykule to Elago Floppy Disk Case for AirPods 3. Nostalgiczny design danego etui nawiązuje do stylu retro i oldschoolowych dyskietek. Jednocześnie chroni AirPods 3 przed upadkami. Co więcej, montaż i demontaż case jest bardzo łatwy. Tym samym, to świetne akcesorium dla każdego posiadacza urządzeń od Apple jakimi są słuchawki AirPods 3.

Otrzymaj kod rabatowy na Black Friday:

0
[]