Darmowa dostawa do Paczkomatów od 100 zł.
Gadżety do pracy zdalnej - top 5 produktów na Black friday 2022
Gadżety do pracy zdalnej – top 5 produktów na Black Friday 2022
23/11/2022
Akcesoria do pracy zdalnej - najlepsze propozycje od Satechi
Akcesoria do pracy zdalnej – najlepsze propozycje od Satechi
02/12/2022

Klawiatura mechaniczna QMK/VIA - poznaj Keychron K6 Pro

Klawiatura mechaniczna QMK/VIA - poznaj Keychron K6 Pro

Keychron K6 Pro to nowość na rynku, jednak już można śmiało stwierdzić, że to klawiatura mechaniczna QMK/VIA, na którą warto zwrócić uwagę. Z poniższych akapitów dowiesz się, dlaczego bardzo szybko staliśmy się jej miłośnikami i na stałe zagościła na naszych biurkach. Tak więc, jeżeli zastanawiasz się, jaka klawiatura mechaniczna QMK/VIA będzie doskonałym wyborem, koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Poniżej przybliżymy Ci specyfikację danej klawiatury mechanicznej, a w tym to co ją szczególnie wyróżnia. Tym samym, dowiesz się, dlaczego uważamy, że pokochasz ją od pierwszego kliknięcia.

Klawiatura mechaniczna QMK/VIA, którą pokochasz od pierwszego kliknięcia

Klawiatura mechaniczna QMK/VIA - poznaj Keychron K6 Pro

Klawiatura mechaniczna QMK/VIA od Keychron wyróżnia się nieograniczonymi możliwościami. K6 Pro umożliwia programowanie i mapowanie dowolnego swojego klawisza. Zawdzięcza to właśnie obsłudze QMK/VIA, która oznacza tak naprawdę nieskończone możliwości podczas pracy. Sam proces jest bardzo prosty. Wystarczy podłączyć klawiaturę do urządzenia za pomocą kabla. Następnie należy przeciągnąć i upuścić dowolne klawisze lub polecenia w celu przyporządkowania ich.

Jednak to nie wszystko. K6 Pro umożliwia wymianę każdego switcha z prawie wszystkimi 3-pinowymi i 5-pinowymi switchami typu MX, które są dostępne na rynku (Cherry, Gateron, Kailh itp.). Co więcej, to wszystko bez konieczności lutowania.

Powyższe funkcje sprawiają, że klawiatura mechaniczna QMK/VIA to doskonały wybór dla każdej osoby, która ceni sobie możliwość dostosowywania urządzenia pod swoje potrzeby. Personalizuj i dostosowuj K6 Pro jak tylko chcesz!

Keychron K6 Pro, czyli designerska bezprzewodowa klawiatura mechaniczna

Klawiatura mechaniczna QMK/VIA

Dana klawiatura mechaniczna QMK/VIA od Keychron jest bezprzewodowa. Łączy się poprzez Broadcom Bluetooth 5.1 i łatwo przełącza między maksymalnie trzema urządzeniami. Bez problemu możesz korzystać na niej ze swoich ulubionych urządzeń jednocześnie, sprawnie przechodząc z jednego do drugiego. Co ważne, że posiada również tryb przewodowy z połączeniem USB typu C.

Oprócz funkcji i ogólnej specyfikacji K6 Pro, nie można nie wspomnieć również o jej designie. Została wykonana z dbałością o detale, dzięki czemu zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Obok K6 Pro po prostu nie da się przejść obojętnie.

Co jeszcze wyróżnia Keychron K6 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard?

Klawiatura mechaniczna QMK/VIA Keychron

To co, wyróżnia daną klawiaturę mechaniczną to kompatybilność ze wszystkimi systemami operacyjnymi – począwszy od MacOs, a kończąc na Windows. Co więcej, jako jedna z niewielu tego typu klawiatur, posiada klawisze multimedialne w układzie Mac. Tym samym Keychron K6 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard będzie również doskonałym wyborem, jeżeli korzystasz urządzeń marki Apple.

Klawiatura mechaniczna QMK/VIA Keychron K6 Pro:

0
[]