Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Klawiatura mechaniczna QMK/VIA - poznaj Keychron K6 Pro
Klawiatura mechaniczna QMK/VIA – poznaj Keychron K6 Pro
25/11/2022
Nanoleaf Shapes - nowoczesny prezent do Home Office
Nanoleaf Shapes – nowoczesny prezent do Home Office
07/12/2022

Akcesoria do pracy zdalnej - najlepsze propozycje od Satechi

Akcesoria do pracy zdalnej - najlepsze propozycje od Satechi

Zastanawiasz się, jakie akcesoria do pracy zdalnej warto mieć w Home Office?
Planujesz zakup gadżetów, które zwiększą Twoją efektywność i komfort pracy?
Nie wiesz, które produkty od Satechi zabrać do swojego domowego biura?

Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ten artykuł zdecydowanie jest dla Ciebie. Już za moment przedstawimy Ci najlepsze propozycje od Satechi, jeżeli chodzi o akcesoria do pracy zdalnej. Każde z nich zasługuje na szczególne miejsce na Twoim biurku ze względu na to, jak każdego dnia będzie pomagało Ci w wielu czynnościach podczas pracy i jednocześnie dbało o Twój komfort.

Nie przedłużając, przedstawiamy Ci 5 niezbędnych produktów do pracy zdalnej od Satechi.

Akcesoria do pracy zdalnej - najlepsze propozycje od Satechi

Pierwsze urządzenie, jakie przedstawimy w tym artykule to Satechi Slim X1 Bluetooth Backlit Keyboard. Dana podświetlana klawiatura posiada pełny układ QWERTY, połączenie Bluetooth z wieloma urządzeniami oraz klawisze funkcyjne macOS. Wyróżnia ją także kompaktowy rozmiar, dzięki czemu nie zajmuje dużo przestrzeni.

Klawiatura od Satechi została zaprojektowana z myślą o miłośnikach marki Apple. Dzięki posiadaniu specjalnych klawiszy, sprawdzi się idealnie do takich urządzeń jak Macbook Pro, iMac, Mac Mini czy iPad Pro. Tym samym, to obowiązkowy gadżet dla każdej osoby korzystającej ze wspomnianych przed chwilą sprzętów i jednocześnie pracującej zdalnie.

Gadżety do pracy zdalnej - top 5 produktów na Black Friday 2022

Kolejna propozycja danej marki to elegancki i zarazem kompaktowy Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-port Adapter V2. Umożliwia podpięcia HDMI, USB-C, 2x USB-A oraz kart SD i Micro SD. Dany adapter charakteryzuje się przyjazną dla użytkownika konstrukcją typu “plug and play” ułatwiającą instalację – bez sterowników. Co ważne, został zaprojektowany z myślą o maksymalnej przenośności, dzięki czemu to idealne urządzenie dla osób pracujących zdalnie.

Akcesoria do pracy zdalnej - najlepsze propozycje od Satechi

Wybierając gadżety do pracy zdalnej, nie możemy zapomnieć o podkładce pod mysz. Satechi Eco-Leather Mouse Pad została wykonana z ekologicznej skóry. Jej gładka, wodoodporna powierzchnia ułatwia utrzymanie porządku, zaś trwała konstrukcja jest bezpieczna w użyciu nawet na najbardziej wymagających powierzchniach. Dane akcesorium zabezpiecza myszkę, a dodatkowo wzbogaca wizualnie domowe biuro. Tym samym, to obowiązkowy produkt dla osoby korzystającej z myszki podczas Home Office.

Satechi 165W USB-C 4-Port PD Gan Charger

Kolejne urządzenie, które przedstawimy w tym artykule to Satechi 165W USB-C 4-Port PD Gan Charger. Dana ładowarka pozwala na zasilanie aż czterech sprzętów jednocześnie. Została wyposażona w cztery porty USB-C PD z rozkładem mocy, które automatycznie dostosowują się do podłączonych urządzeń: 100W, 100W/60W, 60W/60W/45W lub 100W/30W/30W, 60W/45W/30W/30W, do łącznie 165 W. Dzięki temu, osoba pracująca zdalnie może zasilać swojego MacBooka z pełną prędkością i w tym samym czasie trzy inne urządzenia, takie jak iPad czy iPhone.

Stojak na iPhone - poznaj Satechi R1 Aluminum Hinge Holder Foldable Stand

Ostatnia propozycja od Satechi dla osób pracujących zdalnie to Satechi R1 Aluminum Hinge Holder Foldable Stand. Dany stojak bez problemu utrzyma takie urządzenia jak iPhone 14 Pro czy iPad Pro. Został wykonany z litego aluminium, a jego uchwyty podtrzymujące wykończono gumą, aby jeszcze bardziej zabezpieczyć stojący na nim sprzęt. Co istotne, dane akcesorium można bez problemu ustawiać na odpowiednią dla siebie wysokość, a także pod odpowiednim kątem. Tym samym, Satechi R1 jest obowiązkowym akcesorium biurowym każdej osoby pracującej zdalnie.

Wybierz akcesoria do pracy zdalnej:

0
[]