Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Stojak na iPhone - poznaj Satechi R1 Aluminum Hinge Holder Foldable Stand
Stojak na iPhone – poznaj Satechi R1 Aluminum Hinge Holder Foldable Stand
16/11/2022
Klawiatura mechaniczna QMK/VIA - poznaj Keychron K6 Pro
Klawiatura mechaniczna QMK/VIA – poznaj Keychron K6 Pro
25/11/2022

Gadżety do pracy zdalnej - top 5 produktów na Black Friday 2022

Gadżety do pracy zdalnej - top 5 produktów na Black friday 2022

W związku z tym, że zbliża się okres największych zniżek w roku, postanowiliśmy stworzyć artykuł, który pomoże Ci w zakupie akcesoriów sprzyjających zwiększeniu efektywności. Poniżej zobaczysz nasz ranking top 5 produktów na Black Friday 2022 przedstawiający gadżety do pracy zdalnej. Wszystko w celu wzrostu Twojej produktywności podczas wykonywanych czynności. Co więcej, przy tworzeniu tego rankingu kierowaliśmy się tym, aby akcesoria temu sprzyjające służyły Ci w powyższym celu przez długi czas, a także były pożyteczne również poza pracą.

Nie przedłużając, poznaj gadżety do pracy zdalnej, które zwiększą w znaczącym stopniu Twoją efektywność.

Gadżety do pracy zdalnej - top 5 produktów na Black friday 2022

Pierwszy produkt, który przedstawimy w rankingu “Gadżety do pracy zdalnej – top 5 produktów na Black Friday 2022” to Deltahub Carpio V2. Ta ergonomiczna podkładka pod nadgarstek do myszki została zaprojektowana we współpracy z lekarzami. Jej celem jest przyniesienie ulgi dla nadwyrężonego przez korzystanie z myszki nadgarstka.

Design Deltahub Carpio V2 sprawia, że nie da się przejść obok niej obojętnie. Posiada aż trzy wersje kolorystyczne – szarą, czarną i białą. Co więcej, dostępna jest zarówno na prawą, jak i lewą stronę. Tym samym, Deltahub Carpio v2 to nowoczesny gadżet do pracy zdalnej, który każdego dnia odciąży Twój nadgarstek podczas korzystania z myszki.

nuphy air 75

Drugi gadżet do pracy zdalnej, który przedstawimy w tym rankingu to NuPhy Air75 Wireless Mechanical Keyboard. To ultracienka klawiatura mechaniczna, która zachwyca swoim designem i innowacyjnością. Co ważne, jest bezprzewodowa. Łączy się poprzez Bluetooth 5.0 aż z czterema urządzeniami!

Omówmy jednak teraz budowę NuPhy Air75. Dzięki ultracienkiej aluminiowej ramie, nasadkom klawiszy PBT oraz niskoprofilowym przełącznikom mechanicznym Gateron, jej najcieńsza część ma tylko 16 mm! Switche danej klawiatury zostały całkowicie ukryte pod aluminiową ramą i nasadkami klawiszy. Tym samym, Air75 zdecydowanie wyróżnia się na rynku swoim eleganckim designem.

Klawiatura mechaniczna od NuPhy jest kompatybilna z macOS oraz Windows. Zawiera układ klawiszy multimedialnych Mac dla użytkowników sprzętu typu iMac oraz klawisze skrótów. Co więcej, posiada również opcję Hot-Swappable, która umożliwia łatwą wymianę lub modernizację przełączników bez lutowania. Tym samym, to must have, jeżeli chodzi o gadżety do pracy zdalnej, który posłuży Ci przez naprawdę długi czas.

Satechi – Eco-Leather Deskmate

Satechi Eco-Leather Deskamate to obowiązkowe akcesorium do każdego Home Office. Wielofunkcyjność to jej najlepsze określenie. Ta podkładka na biurko jest świetnym sposobem na szybkie odświeżenie przestrzeni, a jednocześnie zabezpieczenie blatu biurka. Co więcej, może także pełnić funkcję podkładki do myszki. Dostępna jest w trzech kolorach: czarnym, brązowym i niebieskim. Tym samym, możesz ją perfekcyjnie dobrać do swojej domowej przestrzeni biurowej.

Gadżety do pracy zdalnej - top 5 produktów na Black Friday 2022

Opisując gadżety do pracy zdalnej, nie możemy zapomnieć o Bosign Cable Organizer Hideaway. To niezbędne akcesorium biurowe, które umożliwia przechowywanie kabli w uporządkowany sposób. Składa się z dwóch części – podstawki, czyli schowka na wszelkie przewody oraz tacy na wszelkie mniejsze urządzenia elektroniczne, tj. iPhone 14 Pro czy iPad Pro, które można bez problemu na niej ładować. Producenci danego akcesorium zadbali o nawet najdrobniejszy szczegół – Bosign Cable Organiser Hideaway posiada silikonowe nóżki, a także otwory wentylacyjne. Te wszystkie aspekty sprawiają, że dany gadżet nie tylko pozwoli przechowywać kable w uporządkowany sposób, ale będzie także pełnić funkcję dekoracyjną w Twoim Home Office.

Gadżety do pracy zdalnej - top 5 produktów na Black Friday 2022

Ostatnie akcesorium, które przedstawimy w tym artykule to Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-port Adapter V2. Dany produkt to eleganckie, kompaktowe urządzenie, które daje możliwość podpięcia HDMI, USB-C, 2x USB-A oraz kart SD i Micro SD. Co więcej, dany adapter charakteryzuje się przyjazną dla użytkownika konstrukcją typu “plug and play” ułatwiającą instalację – bez sterowników. Satechi Slim Aluminum Type-C Multi-port Adapter V2 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej przenośności. Tym samym, to obowiązkowe urządzenie dla osób, które pracują zdalnie i przy tym często podróżują.

Wybierz gadżety do pracy zdalnej:

0
[]