Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Customowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K7 Pro
Customowa klawiatura mechaniczna – poznaj Keychron K7 Pro
29/06/2023
Jakie etui na Macbooka Pro wybrać?
Jakie etui na Macbooka Pro wybrać?
13/07/2023

Kailh Box Summer - recenzja switchy

Kailh Box Summer - recenzja switchy

”Kailh Box Summer – recenzja switchy” to kolejny z naszych artykułów na temat wybranych modeli przełączników do klawiatur mechanicznych. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze przełączników do swojej klawiatury. Wszystko z powodu tego, że wiemy, jak bardzo potrafi być to trudny wybór. Aktualnie rynek oferuje nam coraz więcej switchy, przez co ciężko zdecydować, które z nich będą najlepsze. W związku z tym postaramy się zrecenzować Wam poszczególne switche – zarówno poprzez artykuł blogowy, jak i dedykowany im film na naszym kanale YouTube.

Poznaj bliżej switche Kailh Box Summer

przełączniki Kailh

Zacznijmy od przedstawienia danej serii Kailh Box. Otóż są to switche mechaniczne  produkowanych przez firmę Kailh. Charakteryzują się one unikalną konstrukcją mechaniczną, która ma na celu zapobieganie wnikaniu kurzu i zanieczyszczeń do wnętrza switcha. Konstrukcja ta ma na celu poprawę trwałości i niezawodności przełączników.

Teraz przejdźmy już konkretnie do modelu przełączników Box Summer. Rodzaj danych switchy to clicky, czyli wyróżnia je głośniejszy dźwięk podczas kliknięcia oraz wyraźnie zaznaczony punkt aktywacji. Tak więc, przełączniki Box Summer mają wyraźne odczucie i dźwięk. Co więcej, konstrukcja tych switchy jest pyłoszczelna i wodoodporna, co pomaga zwiększyć ich żywotność oraz trwałość. Do tego półprzezroczysty korpus poprawia jasność i jednolitość oświetlenia RGB. Sam wygląd danych switchy również sprawia, że nie sposób przejść obok nich obojętnie. Tym samym, będą świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących interesujące wizualnie switche z głośniejszym dźwiękiem podczas korzystania z nich.

Kailh Box Summer

0
[]