Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Kailh Box Summer - recenzja switchy
Kailh Box Summer – recenzja switchy
06/07/2023
Niskoprofilowe switche mechaniczne Gateron x NuPhy
Niskoprofilowe switche mechaniczne Gateron x NuPhy
18/07/2023

Jakie etui na Macbooka Pro wybrać?

Jakie etui na Macbooka Pro wybrać?

Etui na Macbooka Pro to istotne akcesorium każdego posiadacza danego urządzenia marki Apple. Zwłaszcza wtedy, kiedy regularnie niego korzystamy. Pozwala on na zabezpieczenie Macbooka Pro przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Jednocześnie umożliwia jego transport w bezpiecznych warunkach. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wybór odpowiedniego etui nie należy do najłatwiejszych. W tym artykule postaramy się pomóc i przedstawimy 5 naszych propozycji, na które zdecydowanie warto zwrócić uwagę.

Jakie etui na Macbooka Pro wybrać?

Zaczniemy od etui od Woolnut. Przede wszystkim wyróżnia je szwedzki, minimalistyczny design. Z zewnątrz dane etui jest wykonane z charakterystycznej, licowej skóry skandynawskiego pochodzenia. Jeżeli zaś chodzi o jego wnętrze, zostało wyłożone w 100% naturalnym filcem wełnianym. Wewnątrz znajdziesz także kieszenie, które pozwalają na przechowywanie drobiazgów. Co ciekawe, zamek błyskawiczny, który posiada dane etui to jeden z najwyższej jakości metalowych zamków błyskawicznych na świecie. Tym samym, Woolnut Leather Folio z pewnością będzie idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy Macbooka Pro, którzy cenią sobie elegancję i zwracają uwagę nawet na najmniejsze detale.

Oakywood Felt MacBook Sleeve

Zdecydowanie warto zwrócić uwagę również na Oakywood Felt Macbook Sleeve. Zostało wykonane z filcu z wełny merynosów. To materiał, który chroni laptopa przed wstrząsami i zarysowaniami. Etui od Oakywood jest bezpieczne, niepalne, a także odporne na wilgoć. Na dodatek, na zewnątrz posiada kieszeń do przechowywania dokumentów, kabli czy słuchawek. W związku z tym, Oakywood Felt Macbook Sleeve z pewnością będzie idealny dla osób, które lubią minimalizm i zależy im na wysokiej jakości swoich akcesoriów.

Jakie etui na Macbooka Pro wybrać?

Kolejne etui zostało stworzone przez Native Union. Stow Slim to magnetyczny pokrowiec, który jeszcze bardziej ułatwia podróżowanie z danym urządzeniem. Wyróżnia go elegancki design. W danym etui producent zadbał o nawet najmniejsze detale. W związku z tym, Native Union Stow Slim można określić, jako wyrafinowane rozwiązanie dla podróżowania i jednoczesnej pracy. Użytkownik zdecydowanie nie będzie mógł przejść obok niego obojętnie.

BookBook

Etui, które również zdecydowanie zasługuje na uwagę to Twelve South BookBook for MacBook. Dane etui jest o tyle ciekawe, że imituje styl klasycznej książki. Każdy egzemplarz pokrowca BookBook jest robiony ręcznie i poddawany indywidualnej obróbce. Dzięki temu nie ma dwóch takich samych. Co ciekawe, posiada on także ukrytą kieszeń, przez co umożliwia przechowywanie wszelkich niezbędnych dokumentów. Produkt ten będzie idealny dla osób, które cenią sobie akcesoria, które wyróżnia wysoka jakość, funkcjonalność i troska o najdrobniejsze szczegóły.

Jakie etui na Macbooka Pro wybrać?

Ostatni produkt, który przedstawimy w tym artykule to Native Union W.F.A Sleeve. Ten minimalistyczny pokrowiec producenci stworzyli z myślą, o osobach, które lubią eleganckie, nowoczesne rozwiązania i komfort pracy w podróży. W.F.A Sleeve wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu. Dzięki temu jest przyjazny dla środowiska. Dane etui to wyrafinowana i przy tym odpowiednio dopasowana o ochrona dla Macbooka Pro. Co więcej, jego design sprawia, że z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika sprzętu jakim jest Macbook Pro.

Wybierz etui dla siebie:

0
[]