Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Gateron North Pole Yellow - recenzja switchy
Gateron North Pole Yellow – recenzja switchy
21/06/2023
Kailh Box Summer - recenzja switchy
Kailh Box Summer – recenzja switchy
06/07/2023

Customowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K7 Pro

Customowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K7 Pro

Customowa klawiatura mechaniczna to urządzenie, które dzięki swojej funkcjonalności, zyskuje coraz większą popularność. Warto podkreślić, że dany sprzęt to duża innowacja na rynku klawiatur mechanicznych. Wielu entuzjastom tych urządzeń bardzo zależy na możliwości customizacji. Jednak rosnąca popularność i tym samym coraz więcej customowych modeli sprawia, że wybór odpowiedniej nie należy do najprostszych.

Zdając sobie z tego sprawę, postanowiliśmy stworzyć ten artykuł i przedstawić Wam interesujący customowy model 65% – Keychron K7 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard. Poniżej opiszemy, dlaczego uważamy, że dana klawiatura spodoba się niejednemu miłośnikowi customizacji.

Customowa klawiatura mechaniczna, którą pokochasz od pierwszego kliknięcia

Customowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K7 Pro

Keychron K7 Pro, to customowa klawiatura mechaniczna, którą jej posiadacz pokocha już od pierwszego spotkania. Wszystko ze względu na nieograniczone możliwości customizacji. Otóż, dana klawiatura umożliwia programowanie oraz mapowanie dowolnego klawisza na klawiaturze. Wszystko dzięki oprogramowaniu QMK i VIA. Wystarczy, że użytkownik podłączyć ją do urządzenia za pomocą kabla, a następnie przeciągnie i upuści dowolne klawisze lub polecenia w celu przyporządkowania ich. W ten sposób można dostosować daną klawiaturę całkowicie pod swoje potrzeby!

Jednak to nie wszystko pod kątem personalizacji urządzenia. Dana klawiatura od Keychron pozwala na wymianę każdego switcha na prawie wszystkie 3-pinowe i 5-pinowe switche, które są dostępne na rynku (w tym Cherry, Gateron, Kailh, Panda itp.). A to wszystko bez konieczności lutowania! Tym samym, jej posiadacz może dowolnie modyfikować i udoskonalać swoją klawiaturę mechaniczną.

Keychron K7 Pro, czyli design i funkcjonalność w jednym

keychron k7 pro

Dana customowa klawiatura mechaniczna to połączenie designu i jednocześnie niesamowitej funkcjonalności. Keychron K7 Pro jest bezprzewodowa – łączy się poprzez Bluetooth 5.1 i łatwo przełącza nawet między trzema urządzeniami. Oczywiście dla osób preferujących tradycyjne rozwiązania, posiada także tryb przewodowy z połączeniem USB typu C.

To jednak nie wszystko. Oprócz wszelkich funkcjonalnych wyróżników Keychron K7 Pro, warto również zatrzymać się przy jej designie. Otóż dana klawiatura mechaniczna została wykonana z dbałością o detale. Wyróżnia ją najwyższa jakość. Dzięki temu, zachwyci nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Obok Keychron K7 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard po prostu nie da się przejść obojętnie.

Co jeszcze wyróżnia Keychron K7 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard?

Customowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K7 Pro

To co również wyróżnia Keychron K7 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard to kompatybilność ze wszystkimi systemami operacyjnymi. Będzie odpowiednia zarówno dla posiadaczy oprogramowania MacOs czy też Windows. Co więcej, jako jedna z niewielu klawiatur mechanicznych, posiada klawisze multimedialne w układzie Mac. Tym samym, doskonale sprawdzi się dla osób korzystających z urządzeń marki Apple.

Customowa klawiatura mechaniczna Keychron K7 Pro

0
[]