Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Jaka klawiatura do Macbooka Pro będzie najlepsza? 5 propozycji
Jaka klawiatura do Macbooka Pro będzie najlepsza? 5 propozycji
14/06/2023
Customowa klawiatura mechaniczna - poznaj Keychron K7 Pro
Customowa klawiatura mechaniczna – poznaj Keychron K7 Pro
29/06/2023

Gateron North Pole Yellow - recenzja switchy

Gateron North Pole Yellow - recenzja switchy

”Gateron North Pole Yellow – recenzja switchy” to jeden z naszych artykułów na temat wybranych modeli przełączników do klawiatur mechanicznych. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze przełączników do swojej klawiatury. Wszystko z powodu tego, że wiemy, jak bardzo potrafi być to trudny wybór. Aktualnie rynek oferuje nam coraz więcej przełączników, przez co ciężko zdecydować, które switche będą najlepsze. W związku z tym postaramy się zrecenzować Wam poszczególne przełączniki – zarówno poprzez artykuł blogowy, jak i dedykowany im film na naszym kanale YouTube.

Poznaj bliżej switche Gateron North Pole Yellow

gateron

Dane przełączniki to jedne z kultowych liniowych switchy Gateron, czyli producenta, który cieszy się olbrzymią popularnością wśród marek produkujących i sprzedających switche. Te, na których skupimy się w tym artykule, posiadają przezroczysty korpus, dzięki czemu wyróżnia je nowoczesny wygląd. To umożliwia wykorzystanie w 100% oświetlenia klawiatury, tak więc będą one idealne dla osób chcących jak najbardziej podkreślić interesujące oświetlenie ich sprzętu. Ciekawostką jest również to, że dane switche zostały ulepszone od swojej poprzedniej wersji. Dzięki temu, są jeszcze łatwiejsze do podłączenia oraz odłączenia.

Switche od Gateron, które przedstawiamy w tym artykule to przełączniki liniowe. Dzięki odpowiednio dobranej sprężynie, ich żywotność operacyjna sięga nawet 80 milionów kliknięć. To sprawia, że można cieszyć się ich pełnym wykorzystaniem przez długi czas. Ze względu na ich rodzaj, będą idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią “gładki” ruch oraz odpowiednio cichy dźwięk podczas kliknięcia. Podsumowując, wybrane switche zapewniają płynne i zarazem niezwykłe doświadczenie podczas pisania.

Przełączniki North Pole Yellow

0
[]