Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Nowoczesny prezent - najlepsze gadżety dla nastolatka - top 5
Nowoczesny prezent – najlepsze gadżety dla nastolatka – top 5
12/05/2022
Desk Setup - najlepsze inspiracje
Desk Setup – najlepsze inspiracje i aranżacje wnętrz
25/05/2022

Oryginalne etui na klawiaturę mechaniczną - poznaj Glorious Keyboard Carrying Case

Oryginalne etui na klawiaturę mechaniczną - poznaj Glorious Keyboard Carrying Case

Wiele sklepów oferuje oryginalne etui na laptopa czy telefon… A co z klawiaturą?

W XXl wieku, kiedy żyjemy w biegu i potrzebujemy mieć swój sprzęt cały czas przy sobie, oryginalne etui na klawiaturę mechaniczną wydaje się niezbędne. W dużym stopniu wymusił to hybrydowy model pracy, który zastąpił stacjonarny – w trakcie pandemii ludzie pracowali przede wszystkim z domu, zaś aktualnie mogą z każdego miejsca na ziemi. Tak więc nieustannie przemieszczamy się: praca w domu, praca w innej części świata, ale także praca w biurze. A w końcu człowiek, który pracuje wiele godzin dziennie, zdaje sobie sprawę, że bez klawiatury mechanicznej to… jak bez ręki.

Sami pracujemy hybrydowo, więc w 100% zgadzamy się z tym, że takie oryginalne etui jest niezbędne. Teraz przedstawimy Ci to najlepsze – poznaj Glorious Keyboard Carrying Case!

oryginalne etui

Oryginalne etui Glorious Keyboard Carrying Case pozwala bezpiecznie przechowywać klawiaturę mechaniczną w domu czy zabierać ją ze sobą na game-party, a także w dalekie podróże służbowe. Dzięki temu, Twoja klawiatura mechaniczna może towarzyszyć Ci przez cały czas, a żadna podróż nie grozi jej uszkodzeniem.

Oryginalne etui na klawiaturę mechaniczną - poznaj Glorious Keyboard Carrying Case

Mocna powłoka zewnętrzna sprawia, że Glorious Keyboard Carrying Case zajmuje najwyższą pozycję w rankingu wytrzymałości. To ona odpowiada za ochronę klawiatury przed upadkami, kurzem czy innymi zagrożeniami.

Cała obudowa pokrowca jest formowana wytryskowo, zaś jego wnętrze wyściela wełna. Dzięki temu Glorious Keyboard Carrying Case to nie tylko wytrzymałe, ale także eleganckie i oryginalne etui.

Oryginalne etui na klawiaturę mechaniczną - poznaj Glorious Keyboard Carrying Case

Wnętrze Glorious Keyboard Carrying Case zaskakuje nie tylko wełnianą wyściółką. Paski na rzep zabezpieczają klawiaturę wewnątrz pokrowca, a wygodny, wysuwany pasek ułatwia ich zdejmowanie. Dodatkowo, posiada kieszeń z siatki, w której możesz schować wszelkie akcesoria do klawiatury, jak na przykład Glorious Ergonomic Keycap Puller czy Glorious Switch Puller.

To nie wszystko! Zamek błyskawiczny jest skonstruowany tak, aby nie zacinał się, a niskoprofilowy uchwyt został specjalnie wzmocniony. Dzięki wszystkim tym elementom, Twoja klawiatura mechaniczna jest najbardziej chronioną i bezpiecznie transportowaną klawiaturą na świecie.

Oryginalne etui na klawiaturę mechaniczną Glorious Keyboard Carrying Case

0
[]