Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Klawiatura mechaniczna czy membranowa
Klawiatura mechaniczna czy membranowa – poradnik jaką wybrać?
10/05/2022
Oryginalne etui na klawiaturę mechaniczną - poznaj Glorious Keyboard Carrying Case
Oryginalne etui na klawiaturę mechaniczną – poznaj Glorious Keyboard Carrying Case
19/05/2022

Nowoczesny prezent - najlepsze gadżety dla nastolatka - top 5

Nowoczesny prezent - najlepsze gadżety dla nastolatka - top 5

Zastanawiasz się, jakie są najlepsze gadżety dla nastolatka?
Poszukiwanie prezentów dla starszego dziecka spędza Ci sen z powiek?
Chcesz, aby Twój nastolatek dostał coś, z czego będzie naprawdę zadowolony?

Z pomocą przychodzi Ci nasze top 5 – nowoczesny prezent dla nastolatka. W tym artykule pokażemy Ci najlepsze gadżety dla nastolatka. I nieważne, czy chodzi o Dzień Dziecka, czy może urodziny – pozycje z tej krótkiej listy są odpowiednie na każdą okazję. Prezenty z naszego top 5 pokażą Twojemu nastolatkowi, że jeśli chodzi o gadżety – wiesz co w trawie (a raczej technologii) piszczy.

Keychron K2

Pierwsza propozycja na nowoczesny prezent w naszym top 5. Przedstawiamy Ci ulubienicę wielu gamerów – klawiaturę Keychron K2.
To bezprzewodowa klawiatura mechaniczna, którą wyróżnia największa bateria, jaką można znaleźć w tego typu klawiaturze – nastolatek będzie mógł grać praktycznie bez przerwy. Oprócz tego, jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi – zarówno z MacOs, jak i Windows. To samo w przypadku jej klawiszy – klawiatura Keychron K2 posiada klawisze multimedialne również w układzie Mac (co jest dość rzadkie wśród klawiatur mechanicznych). Dodatkowo, można się nią łączyć poprzez Bluetooth z 3 urządzeniami jednocześnie.

Klawiatura mechaniczna Keychron K2 to najlepszy gadżet dla każdego nastolatka, który lubi spędzać czas grając lub dużo pisze na klawiaturze.

Satechi ALUMINUM 2-IN-1

Druga propozycja na nowoczesny prezent w naszym top 5 to najlepszy gadżet dla wszystkich nastoletnich miłośników marki Apple. Satechi Aluminum 2-in-1 Magnetic Wireless Charging Stand to podstawka ładująca do Iphone’a i AirPods Pro. Sama marka Satechi posiada najlepsze – idealnie dopasowane wizualnie i technicznie – akcesoria do produktów Apple. Podstawka ładująca, którą przedstawiamy ma wbudowaną ładowarkę magnetyczną i wyznaczoną bezprzewodową podkładkę do ładowania. To pozwala, aby zasilać Iphone’a i AirPods Pro jednocześnie. Dodatkowo, nastolatek będzie mógł rozmawiać bez użycia rąk – wszystko dzięki magnetycznemu mocowaniu, do którego będzie przymocowany Iphone.

Satechi Aluminum 2-in-1 Magnetic Wireless Charging Stand to najlepszy gadżet dla każdego nastolatka, który uwielbia markę Apple.

Yamazaki Home – Smart Game Controller Rack

Trzecia propozycja na nowoczesny prezent w naszym top 5 to Yamazaki Home Smart Game Controller Rack. Ten stojak na pady i słuchawki jest stworzony dla fanów Xbox’a lub Playstation. Można regulować w nim dowolnie wysokość i pozycję. Silikonowe poduszki zapobiegają zsuwaniu się kontrolerów. Dodatkowo, haczyki z tyłu mogą podtrzymywać kabel podczas ładowania.

Yamazaki Home Smart Game Controller Rack to najlepszy gadżet dla nastolatka, który uwielbia grać na Playstation lub Xbox’ie.

Twelve South

Czwarta propozycja na nowoczesny prezent w naszym top 5 to Twelve South Curve. Ta podstawka ucieszy każdego nastolatka, który korzysta z laptopa – w szczególności z Macbooka. Laptop jest na niej podniesiony na odpowiednią wysokość, co pozwala odciążyć kręgosłup oraz wzrok nawet podczas wielogodzinnego grania. Dodatkowo, laptop staje się bardziej wydajny – wszystko dzięki lepszej wymianie powietrza. Podstawka od Twelve South dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej i czarnej.

Twelve South Curve to najlepszy gadżet dla nastolatka, który spędza wiele godzin przez laptopem (a zwłaszcza Macbookiem).

Deltahub Carpio V2 - Ergonomiczna Podkładka pod Nadgarstek do Myszki

Ostatnia propozycja na nowoczesny prezent w naszym top 5 niesie za sobą przede wszystkim korzyści zdrowotne. Deltahub Carpio v2 został zaprojektowany we współpracy z lekarzami. Jego cel to przynoszenie ulgi dla nadwyrężonego przez użytkowanie myszki nadgarstka. Szczególnie przyda się nastolatkom, którzy spędzają dużo czasu grając. Dodatkowo, design tej podkładki sprawia, że nie da się przejść obok niej obojętnie. Posiada aż trzy wersje kolorystyczne – szarą, czarną i białą. Co istotne, jest kompatybilna ze wszystkimi myszkami – w szczególności z kultową myszką Logitech Mx Master 3.

Deltahub Carpio v2 to nowoczesny prezent, który nie tylko zachwyci nastolatka swoim designem, ale przede wszystkim odciąży jego nadgarstek.

Nowoczesny prezent dla nastolatka - poznaj nasze inne propozycje:

0
[]