Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Gateron Box CJ - recenzja switchy
Gateron Box CJ – recenzja switchy
03/08/2023
Pokrowiec na kable - poznaj Native Union Stow Organizer
Pokrowiec na kable – poznaj Native Union Stow Organizer
18/08/2023

NuPhy Rose Glacier - recenzja switchy

NuPhy Rose Glacier - recenzja switchy

”NuPhy Rose Glacier – recenzja switchy” to jeden z naszych artykułów na temat wybranych modeli switchy mechanicznych do klawiatur. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze przełączników do swojej klawiatury mechanicznej. Wszystko z powodu tego, że wiemy, jak bardzo potrafi być to trudny wybór. Aktualnie rynek oferuje nam coraz więcej przełączników, przez co ciężko zdecydować, które z nich będą najlepsze. W związku z tym postaramy się zrecenzować Wam poszczególne switche. Tym razem, skupimy się na przełącznikach NuPhy.

Poznaj bliżej switche NuPhy Rose Glacier

nuphy switch

Rose Glacier to wysokoprofilowe przełączniki mechaniczne. Powstały we współpracy producenta klawiatur mechanicznych NuPhy oraz producenta przełączników Gateron. Znane są trzy rodzaje switchy – tactile, linear oraz clicky. Te, które przedstawiamy w tym artykule to tactile. Switche tactile charakteryzują się odczuwalnym kliknięciem, które jednocześnie jest stosunkowo ciche. Dane switche Rose Glacier zapewniają niezwykłe doznania podczas pisania. Łączą precyzję, wysoką jakość oraz wygodę, przez co spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Przełączniki od NuPhy wyróżnia nie tylko bardzo wysoka jakość i funkcjonalność. To, na co również warto zwrócić uwagę to ich design. Otóż Rose Glacier Switch został zaprojektowany tak, aby zachwycał także swoją estetyką. Tym samym, spełni oczekiwania osób, którym zależy zarówno na funkcjonalności, wydajności, jak i eleganckim wyglądzie. Z tymi switchami, pisanie na klawiaturze mechanicznej wchodzi na jeszcze wyższy poziom.

Przełączniki NuPhy

0
[]