Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Ultimate Desk Setup
Ultimate Desk Setup – dowiedz się jak zrobić to dobrze
14/09/2021
Majówka w domu - przygotuj biurko do Home Office
Majówka w domu – przygotuj biurko do Home Office
29/04/2022

Klawiatura do Macbooka, Imaca i Maca Mini - Ranking najlepszych modeli.

Logitech MX Anywhere 3 for Mac

Prezentujemy ranking najlepszych modeli klawiatur do Macbooka, iMaca i Maca Mini, które pozwolą Ci dopasować model do własnych preferencji i budżetu. 

Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard v2

Jedną z częściej wybieranych klawiatur do Macbooka jest Keychron K3 – ultracienka i bezprzewodowa klawiatura mechaniczna, która łączy się przez Bluetooth i łatwo przełącza się pomiędzy różnymi urządzeniami. Jest znacznie cieńsza niż inne produkty z tej samej kategorii. Jej zaletą jest wzorowa łączność, aluminiowy korpus zapewniający smukłość oraz wyposażenie w układ klawiszy multimedialnych Mac. 

Ta klawiatura do do Maca Mini czy iMaca będzie idealnie sprawdzać się w codziennym użytkowaniu, projektowaniu czy pracy biurowej lub oddawaniu się rozrywce.. Keychron K3 Ultra-slim został wyposażony w przeprojektowany przełącznik niskoprofilowy, który jest o 40% cieńszy od konwencjonalnych przełączników, co zapewnia niską wagę urządzenia, smukłość i najwyższą jakość pisania. 

Satechi SLIM X1 BLUETOOTH BACKLIT KEYBOARD

Jeśli jesteś miłośnikiem urządzeń od Apple nie możesz przejść obojętnie obok klawiatury Satechi XI. Dlaczego? 

Ta bezprzewodowa, podświetlana klawiatura do Macbooka wyróżnia się kompaktowym rozmiarem i pełnym układem QWERTY, a jej konstrukcja została zaprojektowana przez inżynierów pod kątem użytkowników Apple. Satechi X1 posiada klawisze funkcyjne macOS i możliwość połączenia Bluetooth z wieloma urządzeniami, co zapewnia komfortowe użytkowanie w biurze i domu. Klawiatura do iMaca Satechi X1 posiada wygodne klawisze oraz ładowalny port USB-C, co sprawia, że możesz spokojnie pracować w parku, kawiarni czy podczas podróży. 

Logitech MX Keys to klawiatura do Maca Mini lub iMaca stworzona z inżynierską precyzją z myślą o programistach i twórcach. Atutem tego modelu są okrągłe wgłębienia w klawiszach, które dopasowują się do kształtu koniuszków palców, ułatwiając pisanie czy tworzenie kodu. Za sprawą matowej powłoki pisanie na klawiaturze odbywa się bez większego wysiłku. Klawiatura do iMaca wyróżnia się stabilnością klawiszy, redukując hałas i optymalizując reakcję. 

Urządzenie Logitech MX Keys zapewni Ci precyzję podczas pracy i grania. Unikatowa konstrukcja opiera się na metalowej płytce, zapewniającej stabilność podczas użytkowania. Innowacyjność urządzenia bazuje na czujnikach zbliżeniowych, które wykrywają Twoje dłonie, podświetlając klawiaturę w momencie zbliżenia palców. Klawiatura oszczędza energię, ponieważ podświetlane klawisze gasną, gdy robisz przerwę w pracy. Intensywność podświetlenia automatycznie dopasowuje się do warunków otoczenia. Dzięki inteligentnej klawiaturze Logitech MX Keys poczujesz inspirację do tworzenia w każdym miejscu.

Keychron K2

Kolejna bezprzewodowa, mechaniczna klawiatura z rodziny Keychron to idealna propozycja dla użytkowników Maca. Jej zaletą jest kompaktowość, duża bateria i kompatybilność z MacOS i  Windows. Klawiatura Keychron K2 jest rekomendowana dla miłośników Apple także dlatego, że posiada klawisze multimedialne w układzie Mac oraz niezbędne klawisze i funkcje, umożliwiające płynne pisanie na klawiaturze, komfortową pracę biurową czy grę na najwyższym poziomie. 

Niezawodność tej klawiatury do Macbooka opiera się na solidnym chipsecie Broadcom Bluetooth 5.1, który gwarantuje sprawną łączność i możliwość łączenia się z maksymalnie 3 urządzeniami oraz płynnego przełączania między nimi. Keychron K2 posiada trzy opcje przełączników (niebieski, brązowy, czerwony), których domeną jest wysoka żywotność wynosząca 50 milionów naciśnięć klawisza. 

Apple Magic Keyboard

Apple Magic Keyboard (1)

„Last but not least” to klawiatura od Apple – czyli Magic Keyboard, która cechuje się polem numerycznym i większym zestawem klawiszy. Atutem sprzętu od Apple są pełnowymiarowe klawisze strzałek, które zostały stworzone z myślą o graczach. Klawisze klawiatury do iMaca są osadzone na mechanizmie nożycowym, co zapewnia stabilność pisania. Produkt Apple zachwyca najwyższą jakością komponentów, lecz jest niestety dużo droższy od prezentowanych przez nas klawiatur. 

Klawiatura do Macbooka, Imaca i Maca Mini. Poznaj najlepsze modele:


0
[]