Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Logitech MX MASTER 3 for Mac
Klawiatura do Macbooka, Imaca i Maca Mini – Ranking najlepszych modeli.
23/09/2021
Które switche wybrać?
Przełączniki Gateron – poradnik które switche wybrać?
05/05/2022

Majówka w domu - przygotuj biurko do Home Office

Majówka w domu - przygotuj biurko do Home Office

Majówka w domu wcale nie musi być nudna, a wręcz może przynosić jeszcze więcej korzyści i radości. Proponujemy Ci nietypowy pomysł, aby majówka w domu była ciekawa – przygotowanie biurka do pracy zdalnej. Nowe miejsce do pracy sprawi, że nie będziesz mógł doczekać się powrotu do niej, a majówka w domu okaże się naprawdę produktywna.

Majówka w domu - przygotuj biurko do Home Office

Biurko do pracy zdalnej to miejsce, przy którym spędzasz średnio ⅓ doby, więc warto, abyś spędził/a je z uśmiechem, a siedzenie przy nim nie szkodziło Twojemu organizmowi. Zdrowie jest najważniejsze i warto o nie dbać również podczas pracy zdalnej. Odpowiednie biurko do pracy zdalnej pozwala unikać wielu schorzeń, np. częstych bólów kręgosłupa czy ogólnopojętego złego samopoczucia. Majówka w domu to dobry czas, aby pozbyć się nieodpowiedniego biurka i zakupić to idealne.

 

Biurko do pracy zdalnej wybierz pod swoje potrzeby. W przypadku przechowywania dużej ilości rzeczy, postaw na biurko do pracy zdalnej, które będzie posiadało dodatkowe szuflady, np. Marckeric – Kiara lub Marckeric – Astrid. Tym sposobem pozbędziesz się problemu zagubionych rzeczy i zachowasz czystość w miejscu pracy. Jeżeli cenisz sobie minimalizm i nie masz dużej ilości rzeczy w swoim home office, postaw na biurko do pracy zdalnej typu Woodman – Nice Desk czy La Forma – Curie Desk. Oprócz funkcji praktycznej, wzbogaci wystrój wnętrza Twojego home office.

 

Jak widzisz, majówka w domu może być pełna wrażeń – wybór biurka wcale nie należy do najprostszych rzeczy, ale wierzymy, że te wskazówki Ci pomogą.

Chcesz zakupić biurko do pracy zdalnej?

Majówka w domu - przygotuj biurko do Home Office

Majówka w domu, podczas której przygotowujemy biurko do pracy zdalnej to… nie tylko zakup biurka! Dodatki na biurku do pracy zdalnej również są bardzo istotne i pełnią na nim dwie funkcje. Jedna z nich to dopełnienie wystroju wnętrza. Druga to ułatwienie pracy. Warto o tym pamiętać przy przygotowywaniu swojego biurka do pracy i zamiast tylko ładnie wyglądających dodatków, wybrać te, które chociaż w najmniejszym stopniu ułatwią Ci pracę. Majówka w domu to świetna okazja, aby akcesoria na biurko do pracy zdalnej wprowadzić u siebie.

Jednymi z takich praktycznych akcesoriów są wszelkiego rodzaju organizery na biurko marki Oakywood. Ich Geometryczny pojemnik na długopisy pozwoli Ci trzymać wszelkie przedmioty do pisania w jednym miejscu, a Tacka na Sticky Notes sprawi, że małe karteczki zawsze będziesz mieć pod ręką.

 

Drugie akcesorium, który warto posiadać na swoim biurku to podkładka. Ale spokojnie! Dawne podkładki, które często nie dodawały atrakcyjności wnętrzu poszły w zapomnienie. Teraz warto postawić na podkładkę, która oprócz swojej podstawowej funkcji, sprawia, że biurko do pracy zdalnej wygląda jeszcze lepiej. Podkładka Satechi – Eco-Leather Deskmate może być używana jako podkładka pod mysz, podkładka do pisania, mata do jedzenia czy mata na biurko do pracy zdalnej, a oprócz tego wzbogaca wnętrze swoim eleganckim designem.

 

 

Prawdopodobnie, przeglądając wszystkie akcesoria na biurko do pracy zdalnej stwierdzisz, że wolny czas jaki oferuje majówka w domu to najlepszy czas na wszelkiego rodzaju zmiany

Praktyczne akcesoria na biurko do pracy zdalnej - poznaj nasze inne propozycje:

0
[]