Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Gateron Oil King - recenzja switchy
Gateron Oil King – recenzja switchy
09/06/2023
Gateron North Pole Yellow - recenzja switchy
Gateron North Pole Yellow – recenzja switchy
21/06/2023

Jaka klawiatura do Macbooka Pro będzie najlepsza? 5 propozycji

Jaka klawiatura do Macbooka Pro będzie najlepsza? 5 propozycji

Jaka klawiatura do Macbooka Pro będzie najlepsza? To pytanie zadaje sobie wiele osób korzystających z urządzenia należącego do marki Apple. Pracując wiele godzin przy Macbooku Pro, zdają sobie oni sprawę z tego, że odpowiednio dopasowana klawiatura może zwiększyć komfort. Co więcej, prawidłowo dobrany sprzęt zapobiega takim dolegliwościom jak zespół cieśni nadgarstka. To sprawia, że posiadacz Macbooka Pro i jednocześnie pasującej do niego klawiatury mechanicznej, może pracować ergonomicznie, efektywnie oraz jednocześnie – z większą przyjemnością.

Mając na uwadze, jak trudny może być wybór odpowiedniej klawiatury do Macbooka Pro, postanowiliśmy napisać ten artykuł. Przedstawiamy w nim nasze propozycje odpowiednich klawiatur mechanicznych, które wraz z danym urządzeniem stworzą duet idealny.

Jaka klawiatura do Macbooka Pro będzie najlepsza? 5 propozycji

Pierwsza klawiatura, którą przedstawimy w tym artykule to Keychron K3 Pro. To zdecydowanie jedna z najbardziej zbliżonych klawiatur do tej, która znajduje się w Macbooku Pro. Głównie za sprawą niskiego profilu. Wyróżnia ją także możliwość personalizacji. Dana klawiatura umożliwia programowanie oraz mapowanie dzięki oprogramowaniu QMK i VIA. Co więcej, pozwala także wymienić każdy przełącznik na prawie wszystkie dostępne na rynku 3-pinowe oraz 5-pinowe przełączniki mechaniczne typu MX ( np. Gateron, Kailh, Cherry). I to bez konieczności lutowania – wszystko dzięki opcji hot-swappable! Tym samym, ta klawiatura będzie odpowiednim rozwiązaniem dla posiadaczy Macbooka Pro, którzy cenią sobie możliwość personalizacji.

Jaka klawiatura do Macbooka Pro będzie najlepsza? 5 propozycji

Kolejna klawiatura mechaniczna, na którą warto zwrócić uwagę to NuPhy Air75. Dane urządzenie zachwyca swoim wyglądem – należy do jednych z najcieńszych klawiatur mechanicznych. Co ważne, Air75 jest bezprzewodowa i łączy się poprzez Bluetooth 5.0 aż z czterema urządzeniami! Posiada układ klawiszy multimedialnych Mac dla użytkowników Macbooka Pro. Co więcej, posiada również opcję Hot-Swappable, która umożliwia łatwą wymianę lub modernizację przełączników bez lutowania. Będzie zatem idealnym rozwiązaniem dla posiadaczy Macbooka Pro, które urządzenie całkowicie pod swoje potrzeby.

Jaka klawiatura do Macbooka Pro będzie najlepsza? 5 propozycji

Kolejna propozycja, tym razem o wysokim profilu. Keychron K8 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard łączy się poprzez Broadcom Bluetooth 5.1 i łatwo przełącza między maksymalnie 3 urządzeniami. Tym samym, możesz jej używać nie tylko do Macbooka Pro, ale także do innych sprzętów takich jak iPad czy iMac. Co istotne, również posiada klawisze multimedialne w układzie Mac. Oprócz tego, tak jak w przypadku Keychron K3 Pro, można ją dowolnie customizować. Tym samym, będzie odpowiednia dla osób, którym zależy na personalizacji i jednocześnie preferują wysoki profil klawiatury.

nuphy halo65

Klawiatura, która również będzie świetnym wyborem dla posiadaczy Macbooka Pro to NuPhy Halo65. Dane urządzenie jest bezprzewodowe – umożliwia połączenie nawet z 4 urządzeniami. Posiada także układ klawiszy multimedialnych Mac. Co więcej, będzie świetnym rozwiązaniem dla fanów customizacji. Posiada opcję hot-swappable. Jednak to co ją szczególnie wyróżnia to bateria o pojemności 4000 mAh, która może wytrzymać 320 godzin ciągłego użytkowania. Tym samym, NuPhy Halo65 Wireless Mechanical Keyboard to świetne urządzenie dla wszystkich osób, które cenią sobie mobilność oraz brak ograniczeń.

keychron k5 pro

Ostatnia klawiatura mechaniczna, którą przedstawimy w tym artykule to niskoprofilowa Keychron K5 Pro. To świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie pełnowymiarowe klawiatury mechaniczne. Co istotne, również jest bezprzewodowa – można ją połączyć nawet z 3 urządzeniami. Dla miłośników customizacji, tutaj także zadbano o opcję hot-swappable. Tym samym, jej posiadacz może wymieniać w niej przełączniki bez konieczności lutowania. Jeżeli chodzi o klawisze, dzięki oprogramowaniu QMK/VIA, można je dowolnie programować i mapować. Co więcej, posiada klawisze multimedialne układu Mac. To wszystko sprawia, że Keychron K5 Pro to idealne rozwiązanie dla posiadaczy Macbooka Pro.

Klawiatura do Macbooka Pro - poznaj inne modele:

0
[]