Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Prezent dla programisty i informatyka – Pomysł na najlepszy gadżet.
16/09/2020
Nowoczesny prezent dla kobiet
Nowoczesny prezent dla kobiet, czyli ładowarka od Marie Wolt
24/11/2020

Najlepsze akcesoria na biurko, czyli nowoczesne biuro w domu wg. Satechi

Najlepsze akcesoria na biurko

Większość z nas pracuje teraz w domu z powodu pandemii COVID-19, a osoby, które są stosunkowo nowe w pracy zdalnej, wymagają trochę przyzwyczajenia. Utrzymanie produktywności w środowisku domowym może być trudnym przejściem, szczególnie dla osób, które nie mają idealnego miejsca do pracy. Dlatego przygotowaliśmy doskonały przewodnik Home Office z Satechi, który pomoże Ci wybrać najlepsza akcesoria na biurko, które zapewnią sukces w pracy w domu.

Satechi Eco-Leather Deskmate – podkładka ochronna na biurko

Satechi Eco-Leather Deskmate

Satechi Eco-Leather Deskmate to świetny sposób na zdefiniowanie i zmianę miejsca pracy. Jest to wielofunkcyjna podkładka na biurko, która nie tylko podkreśla styl Twojego biurka, ale może być również używana jako ochraniacz na biurko, podkładka pod mysz i lepsza powierzchnia do pisania. Mata dostępna w kolorach czarnym, brązowym i niebieskim.

Satechi Aluminum Monitor Stand – aluminiowa podstawka pod monitor

Podstawka pod Monitor

Najlepsze akcesoria na biurko wprowadzą w Twoją codzienną pracę niezbędny porządek. Jeśli używasz monitora lub laptopa, aluminiowa podstawka Satechi pod monitor jest idealnym dodatkiem. Podnosi komputer na wysokość oczu, zapewniając maksymalny komfort podczas pracy. Rozszerza również stację roboczą, tworząc dodatkową przestrzeń pod spodem do uporządkowania tabletu, smartfona, klawiatury, myszy i innych materiałów biurowych.

Satechi Universal Vertical Laptop Stand – pionowy stojak na Laptopa

Pionowy Stojak na Laptopa

Uniwersalna pionowa aluminiowa podstawka na laptopa Satechi to najlepsze urządzenie, aby uporządkować swoje biurko i zyskać na nim więcej miejsca. Pionowa pozycja Twojego Macbooka lub innego laptopa w dobrze zabezpieczonej podstawce jest doskonałym rozwiązaniem na mniejszych stołach. 

Satechi R1 – Aluminiowy stojak na Telefon i Tablet

Stojak na Telefon i Tablet

Stojak na telefon, tablet a nawet laptop – Satechi R1 – łatwo podnosi każde urządzenie, zapewniając znacznie lepszy kąt utrzymania swoich urządzeń. Home Office to częsta zmiana pozycji i poruszanie się z telefonem, dlatego potrzebne Ci będą nie tylko najlepsze akcesoria na biurko, ale również takie, których swobodnie użyjesz w każdym pokoju. Aluminiowy stand pozwoli Ci ulokować wygodnie telefon wszędzie, dzięki czemu będziesz mógł kontynuować swoje wideorozmowę niezależnie od miejsca.

Satechi Trio Wireless Charging Pad – Najlepsze akcesoria na biurko

Potrójna bezprzewodowa ładowarka indukcyjna

Końcowym produktem jest Satechi Trio Wireless Charging Pad. Upraszcza ładowanie bezprzewodowe dzięki wygodnemu miejscu na wszystkie urządzenia podczas pracy w domu. Eliminacja zbędnych kabli do ładowania i jednoczesne ładowanie smartfona z obsługą Qi, zegarka Apple Watch i słuchawek AirPods z jednej eleganckiej, nowoczesnej stacji na biurku.

Najlepsze akcesoria na biurko - poznaj propozycje od Satechi:

0
[]