Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
IMac Hub - poznaj najlepszy adapter do iMaca 24 od Satechi
IMac Hub – poznaj najlepszy adapter do iMaca 24 od Satechi
22/09/2022
Najlepszy adapter do tableta - poznaj Satechi USB-C Mobile PRO Hub SD
Najlepszy adapter do tableta – Satechi USB-C Mobile PRO SD
06/10/2022

Keychron Premium Coiled Aviator Cable - najlepszy kabel do klawiatury mechanicznej

Keychron Premium Coiled Aviator Cable - najlepszy kabel do klawiatury mechanicznej

W przypadku kiedy zastanawiamy się nad najlepszym kablem do klawiatury mechanicznej, odpowiedź może być tylko jedna – Keychron Premium Coiled Aviator Cable. Czytając ten artykuł, dowiesz się, dlaczego uważamy go za must have w domowym biurze. Oprócz tego, opowiemy Ci, z jakiego powodu uznaliśmy go za numer jeden wśród kabli do klawiatur mechanicznych.

Dlaczego odpowiedni kabel do klawiatury mechanicznej jest tak ważny?

kabel do klawiatury

Dane akcesorium, odgrywa kluczową rolę w całym Setupie. Odpowiednio dobrany kabel potrafi stworzyć z klawiaturą mechaniczną duet idealny. Tym samym, całe domowe biuro sprawia wrażenie jeszcze bardziej spójnego, co jest bardzo istotne dla wielu osób pracujących zdalnie. Dodatkowo, ten pozornie drobny element jest świetnym rozwiązaniem, kiedy chcemy nieco odświeżyć swoje urządzenie. Za pomocą jednego kabla, możemy nadać swojej klawiaturze mechanicznej zupełnie innego wyglądu. Dzięki temu, na nowo cieszymy się na widok danego urządzenia. W związku z tym, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że to małe akcesorium robi naprawdę sporą robotę. Nie dość, że odświeża klawiaturę mechaniczną, to przy tym praktycznie całe biuro staje się bardziej spójne.

Kabel Keychron - design i funkcjonalność w jednym

kabel keychron

Kabel od Keychron to elastyczny i trwały kabel do klawiatury mechanicznej. Posiada rozciągliwą konstrukcję i bez problemu można go zwinąć, dzięki czemu jest niesamowicie kompaktowy. Co więcej, to powoduje, że zapewnia zapasową długość, w razie gdyby użytkownik potrzebował jej więcej. Posiada złącze typu C i dodatkowe USB. Co więcej, dany kabel zawiera odłączany port Aviator, który obsługuje wiele połączeń. 

Oprócz funkcjonalności, kabel od Keychron wyróżnia nowoczesny design. dostępny jest w aż czterech kolorach – fioletowy, czerwony, tęczowy czarny i tęczowy niebieski. Dodatkowo, posiada dwie wersje – prostą i pod kątem. Tym samym, nawet najbardziej wymagający użytkownik znajdzie idealny kabel do swojej klawiatury mechanicznej.

Keychron Premium Coiled Aviator Cable

0
[]