Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Stylowe akcesoria do iPhone 13 - TOP 5
Stylowe akcesoria do iPhone 13 – TOP 5
27/07/2022
Kompaktowa klawiatura mechaniczna - poznaj NuPhy Air60
Kompaktowa klawiatura mechaniczna – poznaj NuPhy Air60
03/08/2022

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna - Ranking marki Keychron

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna - Ranking marki Keychron

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna cieszy się coraz większą popularnością. Niesie to za sobą jednak pewien negatywny skutek – znalezienie odpowiedniej, dobrej jakościowo bezprzewodowej klawiatury mechanicznej stanowi teraz nie lada wyzwanie. Dlatego w tym artykule przedstawimy Ci ranking marki Keychron, która króluje na rynku klawiatur mechanicznych. Dzięki temu dokonanie wyboru oraz zakup odpowiedniego sprzętu stanie się o wiele prostszy.

Keychron K8 Pro - najlepsza customowa klawiatura na rynku

Nasz artykuł “Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna – Ranking marki Keychron” rozpoczniemy od Keychron K8 Pro QMK/VIA Wireless Mechanical Keyboard. Dana klawiatura mechaniczna łączy się poprzez Broadcom Bluetooth 5.1 i łatwo przełącza między maksymalnie 3 urządzeniami. Posiada również tryb przewodowy z połączeniem USB typu C. Warto także podkreślić, że jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi i jako jedna z niewielu klawiatur mechanicznych, posiada klawisze multimedialne w układzie Mac.

Co ważne, Keychron K8 Pro pozwala na programowanie oraz mapowanie dowolnego klawisza na klawiaturze. Wszystko dzięki obsłudze QMK i VIA. Wystarczy podłączyć ją do urządzenia za pomocą kabla, a następnie przeciągnąć i upuścić dowolne klawisze lub polecenia w celu przyporządkowania ich. Umożliwia także wymianę każdego przełącznika na prawie wszystkie 3-pinowe i 5-pinowe przełączniki mechaniczne typu MX. I to bez konieczności lutowania. W ten sposób możesz modyfikować oraz udoskonalać klawiaturę jak tylko zechcesz. Tym samym, będzie idealnym wyborem dla wszystkich osób, które preferują customowe klawiatury.

Pierwsza klawiatura mechaniczna - szybki poradnik którą wybrać​

Keychron K5 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard to bezprzewodowa klawiatura niskoprofilowa, która posiada cały 104-klawiszowy układ. Tak, jak w przypadku Keychron K8 Pro, łączy się z maksymalnie 3 urządzeniami przez Bluetooth 5.1. Wyposażono ją także w klawisze multimedialne Mac.

Jeżeli chodzi o budowę, Keychron K5 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard posiada aluminiowy korpus o grubości 18 mm. Zapewnia użytkownikowi maksymalne ergonomiczne wsparcie, ponieważ jest delikatnie nachylona u podstawy. W związku z tym, będzie idealnym wyborem dla osób, które dużo piszą lub grają.

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna - Ranking marki Keychron

Czas na przedstawienie kolejnej bezprzewodowej klawiatury mechanicznej – Keychron K2 (Hot-swappable) Wireless Mechanical Keyboard v2. Dzięki chipsecie Broadcom Bluetooth 5.1 sprawnie łączy się nawet z 3 urządzeniami, przy czym umożliwia łatwe przełączanie między nimi. Oczywiście, posiada także tryb przewodowy z połączeniem USB typu C.

Co ważne, Keychron K2 jest kompatybilna ze wszystkimi systemami operacyjnymi – zarówno z MacOs, jak i Windows. Szczególnie rekomendujemy ją posiadaczom takiego sprzętu jak Macbook Air czy Macbook Pro, ponieważ jako jedna z niewielu klawiatur mechanicznych, posiada klawisze multimedialne w układzie Mac.

Teraz czas na najważniejsze. Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna Keychron K2 (Hot-swappable) pozwala na to, aby w dowolny sposób wymieniać jej klawisze podczas pracy. Z tego względu, będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto lubi personalizować swoje przedmioty i dostosowywać je pod siebie.

Keychron K3

Kolejny model bezprzewodowej klawiatury mechanicznej, na który warto zwrócić uwagę to Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard v2. Tak jak wcześniej wspomniane modele Keychron, posiada chipset Bluetooth 5.1, który zapewnia jej świetną łączność podczas pracy w domu i biurze czy łączenia się z iPhone, Macbookiem i iPadem. Mówiąc o sprzętach marki Apple, warto wspomnieć, że Keychron K3 wyposażona jest w układ klawiszy multimedialnych Mac.

Dana klawiatura posiada bardziej odporną konstrukcję, a także formę wtryskową w nasadkach klawiszy. Jej aluminiowy, opływowy korpus w połączeniu z niskoprofilowym przełącznikiem, który jest o 40% smuklejszy sprawia, że należy do najcieńszych klawiatur mechanicznych na świecie. Co więcej, posiada regulowane gumowe nóżki, dzięki czemu komfort podczas pisania na niej znacząco wzrasta. Tym samym nawet wielogodzinne użytkowanie klawiatury Keychron K3 nie jest męczące, a przyjemne.

Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna - Ranking marki Keychron

Ostatnia bezprzewodowa klawiatura mechaniczna, którą przedstawimy w tym artykule to Keychron K4 Wireless Mechanical Keyboard v2. Kompaktowa, ze 100 niezbędnymi klawiszami. Tak, jak wszystkie opisane wyżej, łączy się maksymalnie z 3 urządzeniami przez Bluetooth i łatwo między nimi przełącza.

Keychron K4 jest kompatybilna zarówno z systemem macOS, jak i Windows. Co ważne, została wyposażona także w układ klawiszy multimedialnych Mac. Dzięki temu będzie dobrym wyborem dla wszystkich miłośników urządzeń marki Apple. Sprawdzi się zarówno do pracy, jak i lekkich gier na sprzętach typu Macbook Pro, iPhone 13 czy iPad.

Wybierz idealny model dla siebie:

0
[]