Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Ucon Acrobatics

Minimalizm, kreatywność, zrównoważony rozwój

 

Ucon Acrobatics łączy pasję do kreatywnego projektowania ze zrównoważonym podejściem. Opowiadamy się za trwałymi produktami, które wykraczają poza sezony. Zamiast podążać za ulotnymi trendami, skupiamy się na ponadczasowych sylwetkach. Czujemy się odpowiedzialni nie tylko za to, co robimy, ale także za to, czego nie robimy. Dlatego zawsze pozostajemy wierni naszemu motto: "minimalny design, minimalna emisja". Takie podejście wynika z przekonania, że mniej może w rzeczywistości oznaczać więcej i że nic nie powinno cierpieć z powodu wysokiej jakości produktu - ani ludzie, ani zwierzęta, ani środowisko.

Chcemy tworzyć jak najlepsze produkty bez powodowania niepotrzebnych szkód. Aby ten plan działał i abyśmy mogli inspirować i wdrażać rozwiązania środowiskowe, współpracujemy ze starannie dobranymi stowarzyszeniami i partnerami. Z ich pomocą czynimy naszą działalność bardziej społeczną, odpowiedzialną i przejrzystą. Jesteśmy również wdzięczni Tobie, ponieważ kupując nasze produkty, wspierasz różne szczytne cele.

 
 

Równowaga i zwinność w życiu codziennym.

Życie i praca w tętniącym życiem mieście takim jak Berlin to przywilej, ponieważ spotyka się tu kalejdoskop kultur. Małe rzeczy, które inni mogliby przeoczyć, są dla nas źródłem inspiracji. Każdy dzień to mała przygoda, a nie lista wypełniona zadaniami do wykonania lub problemami do rozwiązania. Prawdziwe życie codziennością i przekształcanie pomysłów w rzeczywistość bez uszczerbku dla naszych wartości, jakości lub nas samych - to nasze zobowiązanie.

Włókna syntetyczne mogą być bardziej wytrzymałe niż bawełna, a jednocześnie lżejsze. Od 2018 roku robimy wszystko, co w naszej mocy, aby wytwarzać produkty z jak największą ilością elementów pochodzących z recyklingu i z każdym dniem wychodzi nam to coraz lepiej. Naszym głównym materiałem stał się politereftalan etylenu (PET) z przetworzonych butelek na wodę i współpracujemy z firmą "Repreve", która jest orędownikiem przejrzystych procesów.

Nasze produkty są hydrofobowe, a materiały wodoodporne. Wszystkie błyszczą laminowaną folią z TPU, TPE i PU, dzięki czemu materiał jest nieprzepuszczalny do ciśnienia wody 1500 mm. Jedyny haczyk: podczas ekstremalnych warunków pogodowych wilgoć może przedostać się przez szwy i zamki błyskawiczne - dlatego mówimy o "hydrofobowości", a nie "wodoodporności". Nie poddamy się jednak i nadal będziemy się rozwijać.

0
[]