Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.
Kompaktowa klawiatura mechaniczna - poznaj NuPhy Air60
Kompaktowa klawiatura mechaniczna – poznaj NuPhy Air60
03/08/2022
Drewniane organizery na biurko - poznaj OakyBlocks
Drewniane organizery na biurko – poznaj OakyBlocks
11/08/2022

Podwójny uchwyt na monitor - Dlaczego Ergotron HX to najlepszy wybór?

Podwójny uchwyt na monitor - Dlaczego Ergotron HX to najlepszy wybór?

Podwójny uchwyt na monitor to rozwiązanie, z którego korzysta coraz więcej osób. Pozwala zaoszczędzić miejsce na biurku i zyskać dodatkową przestrzeń. Co więcej, korzystnie wpływa na zdrowie. Ekrany utrzymywane przez taki uchwyt są na odpowiedniej wysokości. Dzięki temu, wzrok osoby korzystającej z nich, nie męczy się tak bardzo jak przy podstawowym ustawieniu monitora. No dobrze, ale który kupić? W tym artykule dowiesz się, dlaczego Ergotron HX to najlepszy wybór.

Odpowiednie ustawienie dwóch monitorów jednocześnie

ergotron hx

Ergotron HX Desk Dual Monitor Arm to uchwyt na dwa monitory. Co ważne, pozwala w łatwy sposób zmieniać położenie 32-calowych ekranów. Wszystko dzięki opatentowanej technologii Constant Force™. Jego składane ramię umożliwia odchylanie monitorów, na przykład w celu udostępnienia ich współpracownikom. Tym samym, Ergotron HX zapewni Ci komfortowy widok na oba ekrany i jednocześnie więcej wolnej przestrzeni na biurku.

Ergotron HX Desk Dual Monitor Arm - elegancja i wytrzymałość

ergotron

Produkt, który przedstawiamy w tym artykule można określić dwoma słowami – elegancja i wytrzymałość. Ramię Ergotron HX zaprojektowano z myślą o długotrwałym użytkowaniu. Ciekawostką jest to, że przeszło pomyślnie test obejmujący… 10 000 cykli ruchów! Jeżeli chodzi o design, podwójny uchwyt na monitor dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czarnej. Oprócz tego, producenci zadbali o detale. Wszystkie kable są prowadzone tak, aby były całkowicie niewidoczne.

Podwójny uchwyt na monitor stworzony z myślą o środowisku

ergotron hx

Ergotron HX Desk Dual Monitor Arm został stworzony z myślą o naszej planecie. Posiada certyfikat BIFMA level® 2, który potwierdza jego niski wpływ na środowisko. Tym samym, używając danego produktu nie tylko dbasz o swoje zdrowie, ale także o otoczenie. Tak więc produktywna praca, zdrowe ciało i brak negatywnych konsekwencji dla środowiska – to właśnie korzyści płynące z Ergotron HX.

Podwójny uchwyt na monitor Ergotron HX

0
[]