Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Latest Stories

Ta sekcja nie zawiera obecnie żadnej treści. Dodaj zawartość do tej sekcji za pomocą paska bocznego.

Kompaktowa klawiatura mechaniczna - poznaj NuPhy Air60

Kompaktowa klawiatura mechaniczna - poznaj NuPhy Air60

Kompaktowa klawiatura mechaniczna to niezbędne urządzenie dla wszystkich osób, które pracują również poza biurem. Dzięki niej nasza efektywność jest na tak samo wysokim poziomie, bez względu na to gdzie jesteśmy. Możemy wypełniać swoje zadania w pełnym komforcie i bez jakichkolwiek ograniczeń. No dobrze, ale jak dokonać właściwego wyboru kompaktowej klawiatury mechanicznej? Przeczytaj poniższą recenzję i poznaj nasz numer 1 – NuPhy Air60.

Funkcje NuPhy Air60, które Cię zachwycą

Kompaktowa klawiatura mechaniczna - poznaj NuPhy Air60

Nuphy Air60 Wireless Mechanical Keyboard - Bezprzewodowa Klawiatura Mechaniczna SlimNuPhy Air60 Wireless Mechanical Keyboard to klawiatura bezprzewodowa. Dzięki łączności bezprzewodowej 2,4G i Bluetooth 5.0 bez problemu łączy się maksymalnie z 4 urządzeniami. Co istotne, sieć bezprzewodowa 2,4 G zapewnia o wiele wyższą stabilność. Oczywiście, producenci nie zapomnieli o miłośnikach klawiatur przewodowych – w celu podłączenia Air60 do swojego urządzenia można użyć także kabla USB-C.

Dana kompaktowa klawiatura mechaniczna będzie odpowiednia zarówno dla użytkowników systemu operacyjnego Windows, jak i macOS – jest kompatybilna z obojgiem. Dla posiadaczy takich sprzętów marki Apple, typu Macbook Pro czy iPhone 13 przygotowano coś specjalnego. Air60 posiada układ klawiszy multimedialnych Mac, dzięki czemu sprawdzi się doskonale przy pracy na wymienionych wyżej urządzeniach.

Kompaktowa klawiatura mechaniczna uznawana za jedną z najcieńszych na świecie

nuphy air60

Obok Air60 nie sposób przejść obojętnie – zdecydowanie wyróżnia się swoim nowoczesnym wyglądem. Posiada niesamowicie cienką nasadkę sferyczną klawiatury PBT, dzięki której uznawana jest za jedną z najcieńszych klawiatur mechanicznych na świecie. Co więcej, wszystko co istotne – wspomniana wyżej nasadka, bezprzewodowe połączenie i funkcja hot-swap mieści się w tej kompaktowej klawiaturze mechanicznej z zaledwie 60% układem. Tym samym, Air60 to urządzenie stworzone z myślą o osobach preferujących niewielkie, lekkie klawiatury, które można zabrać ze sobą wszędzie.

Czym jeszcze zaskoczy Cię NuPhy Air60 Wireless Mechanical Keyboard?

klawiatura nuphy

Kompaktowa klawiatura mechaniczna NuPhy Air60 Wireless Mechanical Keyboard posiada opcję, która spodoba się każdemu miłośnikowi personalizacji – Hot-Swappable. Pozwala ona na łatwą wymianę lub modernizację przełączników bez lutowania. Dzięki temu, użytkownik może dostosować daną klawiaturę pod swoje osobiste preferencje i pisać bez żadnych ograniczeń.

Kompaktowa klawiatura mechaniczna NuPhy Air60

Sprawdź