Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Powerbank o dużej mocy? Poznaj Anker Prime 27.650mAh

Powerbank o dużej mocy? Poznaj Anker Prime 27.650mAh

Gdy nasze mobilne urządzenia potrzebują niezawodnego źródła energii, powerbank o dużej mocy staje się nieodzownym narzędziem. Oferując długotrwałe wsparcie dla naszych smartfonów, tabletów i innych gadżetów, takie powerbanki stanowią kluczowy element naszej mobilności. Ich imponująca pojemność pozwala utrzymać nasze urządzenia w gotowości nawet podczas intensywnego użytkowania, co czyni je niezwykle przydatnymi w codziennym życiu oraz w podróży. Dzięki nim możemy cieszyć się pełną swobodą korzystania z naszych urządzeń, co jest szczególnie istotne dla osób często podróżujących.

Podróżniczy MUST HAVE, czyli powerbank o dużej mocy

Anker Prime 27.650mAh

Anker Prime 27.650mAh Power Bank to nie tylko urządzenie o imponującej pojemności, ale również o wyjątkowej funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii PD 3.1, powerbank oferuje szybkie ładowanie wielu urządzeń o mocy aż 250 W. Wyposażony w 2 porty USB-C i 1 port USB-A. Zapewnia maksymalną wydajność ładowania, co pozwala zwiększyć wydajność MacBooka Pro 16″ (M2 Pro) o 50% już w zaledwie 28 minutach.

Mimo kompaktowych rozmiarów, Anker Prime 27.650mAh Power Bank posiada ogromną moc. Jego wielkość zbliżona jest do puszki po napoju gazowanym. Pojemność 27 650 mAh danego urządzenia pozwala na naładowanie 13-calowego MacBooka Air (M2) 1,28 razy lub iPhone’a 14 około 4,67 razy. Co istotne, power bank spełnia wymagania TSA (<100 Wh). Tym samym, umożliwia zabranie go do samolotu jako bagaż podręczny. To niezwykle wydajne rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie mobilność i niezawodność w podróży.

Anker Prime 27.650mAh

Sprawdź