Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Latest Stories

Ta sekcja nie zawiera obecnie żadnej treści. Dodaj zawartość do tej sekcji za pomocą paska bocznego.

Najlepszy kabel DisplayPort - poznaj Uni USB-C to DisplayPort 8K

Najlepszy kabel DisplayPort - poznaj Uni USB-C to DisplayPort 8K

Najlepszy kabel DisplayPort – zastanawiasz się, który wybrać? Zdajemy sobie sprawę, że decyzja nie należy do najłatwiejszych. Rynek oferuje nam teraz bardzo szeroki wybór tego typu kabli, jednak nie zawsze idzie to w parze z jakością. W związku z tym, powstał ten artykuł. Poniżej przedstawimy Ci nasz numer jeden – Uni USB-C to DisplayPort 8K.

Co wyróżnia najlepszy kabel DisplayPort?

Uni

Przy wyborze kabla DisplayPort należy zwrócić uwagę na kilka istotnych, szczegółowych kwestii. Przede wszystkim na wysokiej przepustowości oraz dobrych parametrach. Oprócz tego, warto zdecydować się na dane akcesorium odpowiedniej marki. To gwarancja nie tylko jakości, ale także żywotności kabla. Naszym numerem jeden, jeżeli chodzi o marki je oferujące jest Uni. Ich bestseller przedstawimy poniżej.

Uni USB-C to DisplayPort 8K - wyższy poziom łączności

Najlepszy kabel DisplayPort - poznaj Uni USB-C to DisplayPort 8K

Uni USB-C to DisplayPort 8K został zaprojektowany z myślą o jego przyszłym użytkowniku. Dla Uni zadowolenie klienta to największy priorytet. W związku z tym, dany kabel DisplayPort ma przepustowość aż 32,4 Gbps. Co ważne, posiada funkcje Dynamic HDR, 3D, eARC, ALLM, VRR, G-sync i wiele innych. To właśnie sprawia, że jest jednym z najlepszych tego typu produktów na rynku.

Co jeszcze powoduje, że to najlepszy kabel DisplayPort?

Uni USB-C to DisplayPort 8K

Kabel USB-C to DisplayPort 8K od Uni dostępny jest w dwóch wariantach – 1m i 1,8m. Dzięki temu, każdy może wybrać odpowiednią dla niego długość. Co więcej, zaprojektowany został z dbałością o detale. Osoby, którym zależy na aspekcie wizualnym będą zadowolone – kabel posiada elegancki, minimalistyczny design.

Kabel Uni USB-C to DisplayPort 8K

Sprawdź