Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Klawiatura mechaniczna Akko Black&Gold 5087B Plus - dlaczego warto ją wybrać?

Klawiatura mechaniczna Akko Black&Gold 5087B Plus - dlaczego warto ją wybrać?

Klawiatura mechaniczna Akko zyskuje coraz większe grono miłośników. Uwielbiają ją zarówno gracze, jak i osoby, które wiele piszą podczas pracy. Dlatego też, w tym artykule przedstawimy Ci jedną z propozycji klawiatur Akko, która naszym zdaniem zasługuje na uwagę – Akko Black&Gold 5087B Plus. To urządzenie, które nie tylko wyróżnia się eleganckim designem, ale także oferuje zaawansowane funkcje, które mogą znacząco ułatwić nasze doświadczenia z korzystania z komputera. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, dlaczego warto rozważyć wybór tej konkretnej klawiatury od danego producenta.

Klawiatura mechaniczna Akko i jej oryginalny design

Klawiatura mechaniczna Akko Black&Gold 5087B Plus - dlaczego warto ją wybrać?

Akko Black&Gold 5087B Plus zachwyca swoim designem. Minimalistyczna, szaro-czarna z, jak sama nazwa mówi, złotymi wstawkami na nasadkach klawiszy. I właśnie przy keycapach się zatrzymajmy. Otóż dana klawiatura Akko posiada keycapy PBT Dye-sub. Co to oznacza? Otóż dane nasadki klawiszy są wykonane z PBT, czyli z materiału najwyższej klasy. Tym samym, legendy na keycapach typu double-shot i dye-sub wyglądają idealnie. To wszystko sprawia, że dana klawiatura nie tylko zachwyca swoim designem, ale także jakością wykonania.

Funkcje Akko Black&Gold 5087B Plus, które Cię zachwycą

Klawiatura mechaniczna Akko Black&Gold 5087B Plus - dlaczego warto ją wybrać?

Akko Black&Gold 5087B Plus to nie tylko świetny design, ale także funkcjonalność. Będzie idealnym urządzeniem dla fanów customizacji. Posiada opcję hot-swappable, która pozwala na wymianę przełączników w danej klawiaturze mechanicznej bez konieczności lutowania. Dzięki temu można dobrać do niej takie switche jakie tylko jej posiadacz chce. Co więcej, posiada oświetlenie RGB, które uwielbiają miłośnicy klawiatur mechanicznych. To wszystko sprawia, że Akko Black&Gold 5087B Plus jest urządzeniem idealnym dla miłośników ich personalizacji.

Co jeszcze wyróżnia klawiaturę od Akko?

klawiatura

Dana klawiatura od Akko Multi-Modes. Została wyposażona w chip Beken Plus z rozwiązaniem tri-mode (2.4G/Bluetooth/Type-C). Poza tym, łączy się nawet z 3 urządzeniami poprzez Bluetooth. Jeżeli chodzi o kompatybilność – jest odpowiednia zarówno dla systemu Mac, jak i Windows czy Android. Tym samym, nie trzeba obawiać się problemu z połączeniem. To odpowiednia klawiatura dla osób chcących płynnie przechodzić z jednego urządzenia na drugie. A jeżeli dodamy do tego design i wspomniane wyżej funkcje, możemy śmiało stwierdzić, że to świetna klawiatura mechaniczna!

Klawiatura mechaniczna Akko Black&Gold 5087B Plus

Sprawdź