Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Latest Stories

Ta sekcja nie zawiera obecnie żadnej treści. Dodaj zawartość do tej sekcji za pomocą paska bocznego.

Keycaps low profile - propozycja od Keychron

Keycaps low profile - propozycja od Keychron

Keycaps low profile to nakładki, których pojawia się na rynku coraz więcej. Stąd wybór odpowiednich wydaje się łatwiejszy, jednak nie do końca tak jest. Przez nieustannie poszerzającą się ofertę, można trafić również na takie, których jakość nie należy do najwyższych, zaś struktura zaburza komfort pisania.

Biorąc pod uwagę to, jak trudno czasem wybrać niskoprofilowe keycapsy, postanowiliśmy napisać ten artykuł. Z poniższych rozdziałów dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas wyboru perfekcyjnych nasadek. Oprócz tego, przedstawimy Ci jedne z keycapsów, na które warto zwrócić uwagę.

Keycaps dla niskoprofilowej klawiatury mechanicznej - czym kierować się przy wyborze?

Keycaps low profile - propozycja od Keychron

Wybierając keycaps dla swojej niskoprofilowej mechanicznej, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest jakość. W zależności od tego, z czego wykonane są dane nasadki, ich jakość może się znacząco różnić. W przypadku wykonania, keycaps dzielimy na dwa główne rodzaje – ABS i PBT. Dany podział opisaliśmy dokładnie w artykule “Keycaps do klawiatur – Poradnik dla początkujących”. Po przeczytaniu go, wybór odpowiednich nasadek stanie się zdecydowanie łatwiejszy.

Oprócz jakości, istotne są także preferencje użytkownika. Zastanów się, jaką strukturę preferujesz. Nasadki mogą być zarówno teksturowane, jak i gładkie. Zwróć również uwagę na to, czy dane keycaps low profile nie będą się wybłyszczać. W tym przypadku, powinieneś jak najbardziej zwrócić uwagę na swoje preferencje, dzięki czemu wybierzesz nasadki dopasowane w 100%.

Co wyróżnia keycaps low profile od Keychron?

akcesoria keychron

Keychron Low Profile Double Shot PBT Keycap Set to nasadki do niskoprofilowych klawiatur mechanicznych, które polecamy najczęściej. Dlaczego? Posiadają podwójnie wystrzeliwane legendy dla dodatkowej trwałości. Co więcej, należą do jednych z najbardziej odpornych nasadek. Zabrudzenia im nie straszne, dzięki czemu nie musisz obawiać się ich blaknięcia.

Dane keycaps low profile są kompatybilne z niskoprofilowymi przełącznikami mechanicznymi Gateron MX i switchami optycznymi Keychron. To świetne rozwiązanie dla klawiatur mechanicznych low profile od Keychron. Z tymi nasadkami, odczucia płynące z pisania wchodzą na jeszcze wyższy poziom.

Keychron Low Profile Double Shot PBT Keycap Set

Sprawdź