Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Latest Stories

Ta sekcja nie zawiera obecnie żadnej treści. Dodaj zawartość do tej sekcji za pomocą paska bocznego.

Jaka myszka do Macbooka? Poznaj Satechi M1 Wireless Mouse

Jaka myszka do Macbooka? Poznaj Satechi M1 Wireless Mouse

Jaka myszka do Macbooka? Jaki model? Jaki kolor? To pytania, które stawiamy sobie, stojąc przed wyborem tej idealnej. W końcu człowiek pracując przy komputerze, używa jej praktycznie każdego dnia. Grając, scrollując social media czy po prostu uruchamiając kolejny odcinek ulubionego serialu. To sprawia, że odpowiednia myszka jest jednym z podstawowych akcesoriów niezbędnych dla wielu z nas. Stąd pomysł na artykuł, który właśnie czytasz. Przedstawimy w nim jedną myszkę, która sprawdzi się praktycznie każdemu miłośnikowi Macbooka. Poznaj Satechi M1 Wireless Mouse!

Korzystaj z Macbooka za pomocą bezprzewodowej myszki

Jaka myszka do Macbooka? Poznaj Satechi M1 Wireless Mouse

Satechi M1 Wireless Mouse to bezprzewodowa myszka, która łączy się praktycznie z każdym urządzeniem. Warunek jest jeden – dany sprzęt musi posiadać Bluetooth. Samo parowanie jest bardzo łatwe – wystarczy uruchomić Bluetooth na wybranym urządzeniu i wyszukać myszkę.

Co ważne, M1 obsługuje nie tylko system Windows, ale przede wszystkim macOS. Dlatego na pytanie “Jaka myszka do Macbooka”, odpowiedź jest jedna – Satechi M1 Wireless Mouse. Bez problemu można jej używać, korzystając z dowolnego modelu Macbooka. Macbook Air, Macbook Pro… z każdym stworzy duet idealny!

Warte uwagi jest również to, że posiada czujniki optyczne do precyzyjnego śledzenia i szybkiego przewijania. Dzięki temu, idealnie sprawdzi się zarówno przy scrollowaniu mediów społecznościowych, jak i podczas wielogodzinnej pracy. Krótko mówiąc, Satechi M1 Wireless Mouse możemy określić kilkoma słowami – precyzja, szybkość i przyjemność z jej użytkowania.

Satechi M1 Wireless Mouse - nowoczesny i elegancki design

myszka satechi

Skoro zastanawiasz się, jaka myszka do Macbooka, zapewne zależy Ci, aby pasowała do niego również wizualnie. W tym przypadku także zwycięża Satechi M1 Wireless Mouse. Każdy jej odcień odzwierciedla poszczególnego Macbooka. Ciemnoszara stworzy duet idealny z Macbookiem w kolorze gwiezdnej szarości. Srebrna – analogicznie ze srebrnym.

Satechi M1 Wireless Mouse została wykończona ze szczotkowanego aluminium. Przyciski i kółko do przewijania zaprojektowano tak, aby dopełniały elegancki design myszki. Tym samym, nie tylko będzie idealnie pasowała do Macbooka, ale także uzupełni każdy nowoczesny Desk Setup. A przecież myszka jest jednym z jego obowiązkowych elementów, prawda?

Wciąż zastanawiasz się, jaka myszka do Macbooka? Zobacz, czym jeszcze zaskoczy Cię Satechi M1 Wireless Mouse

satechi

Satechi M1 Wireless Mouse nie potrzebuje jednorazowych baterii, co jest bardzo częste w przypadku bezprzewodowych myszek. Została wyposażona w port typu C, dzięki czemu bez problemu można szybko ją załadować, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Dodatkowo, jej zakrzywiona, ergonomiczna konstrukcja sprawia, że bez problemu mieści się w dłoni, pozwalając na komfortową pracę przez wiele godzin. Zarówno w przypadku praworęcznych, jak i leworęcznych użytkowników. W przypadku Satechi M1 Wireless Mouse nie straszny jest żaden ból po dłuższym czasie spędzonym na pracy, graniu czy nawet scrollowaniu mediów społecznościowych.

Bezprzewodowa myszka Satechi M1 Wireless Mouse

Kliknij tutaj