Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Gateron Oil King - recenzja switchy

Gateron Oil King - recenzja switchy

”Gateron Oil King – recenzja switchy” to jeden z naszych artykułów na temat wybranych modeli przełączników do klawiatur mechanicznych. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze przełączników do swojej klawiatury. Wszystko z powodu tego, że wiemy, jak bardzo potrafi być to trudny wybór. Aktualnie rynek oferuje nam coraz więcej różnorodnych switchy, przez co ciężko zdecydować, które będą najlepsze. W związku z tym postaramy się zrecenzować Wam poszczególne przełączniki – zarówno poprzez artykuł blogowy, jak i dedykowany im film na naszym kanale YouTube.

Zobacz film

Poznaj bliżej switche Gateron Oil King

switche do klawiatury

Dane switche to kolejna seria przełączników do klawiatury mechanicznej od producenta Gateron. Kiedy skupimy się na jego budowie, możemy wyróżnić górną obudowę z Nylonu PA66, podstawę obudowy wykonaną z tajnego czarnego materiału obudowy Ink oraz trzpień POM.

Złoty kontakt poprawia wydajność antyoksydacyjną i chroni przełącznik klawiszowy przed korozją. Tym samym, producent gwarantuje jego trwałość nawet do 60 milionów cykli. Co więcej, switche Oil King są również wstępnie nasmarowane. To pomaga uniknąć niebezpiecznych tarć oraz uderzeń, dzięki czemu dane przełączniki służą dłużej.

Opisane swiche od Gateron oferują wysoką jakość wykonania i doskonałe działanie. Przełączniki są solidnie zbudowane i mają dobrą trwałość, co przekłada się na ich długą żywotność. Dzięki temu użytkownicy mogą długo cieszyć się płynnym i cichym działaniem klawiatury, zapewniając sobie większy komfort podczas pisania. Solidna konstrukcja i wysoka jakość wykonania przyczyniają się do atrakcyjności tych switchy dla osób poszukujących wydajnego i trwałego rozwiązania dla swojej mechanicznej klawiatury.

Gateron Oil King

Sprawdź