Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Gateron KS-3 Milky Pro Yellow - recenzja switchy

Gateron KS-3 Milky Pro Yellow - recenzja switchy

”Gateron KS-3 Milky Pro Yellow – recenzja switchy” to tylko jeden z artykułów z cyklu na temat wybranych modeli przełączników do klawiatur mechanicznych. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze switchy do swojego urządzenia. Wszystko z powodu tego, że wiemy, jak bardzo potrafi być to trudny wybór. Aktualnie rynek oferuje nam coraz więcej różnorodnych switchy, przez co ciężko zdecydować, które będą najlepsze. W tym cyklu postaramy się zrecenzować Wam poszczególne przełączniki. Zaczniemy od wybranych switchy Gateron. Opowiemy o nich zarówno w artykule blogowym, jak i w dedykowanym im filmie na naszym kanale YouTube.

Zobacz film

Poznaj bliżej switche Gateron KS-3 Milky Pro Yellow

switche do klawiatury mechanicznej

Switche Milky, o których dziś opowiemy to jeden z typów przełączników używanych w klawiaturach mechanicznych. Gateron to renomowany producent switchy, który oferuje szeroki wybór modeli i wariantów.

Dane przełączniki Gateron opisane w tym artykule należą do serii KS-3. Są one koloru żółtego i mają charakterystyczne przezroczyste obudowy, które pozwalają na lepsze rozpraszanie światła od podświetlenia klawiatury. Przełączniki te są przeznaczone głównie dla osób preferujących czysto liniowy typ działania. Oznacza to, że nie mają punktu ugięcia ani tak zwanego „bumpy”, który można znaleźć w innych typach przełączników, takich jak przełączniki clicky lub przełączniki tactile.

Przełączniki Milky Pro Yellow są często doceniane ze względu na swoją gładką i płynną akcję. To czyni je odpowiednimi dla osób, które preferują cichsze i bardziej jednorodne działanie klawiatury. Sprawdzą się również u graczy, ponieważ umożliwiają szybkie i płynne wciśnięcia klawiszy. To wszystko sprawia, że cieszą się coraz większą popularnością. Tym samym, stają się powoli wyborem numer 1 spośród switchy linear.

Gateron KS-3 Milky Pro Yellow

Sprawdź