Darmowa dostawa do Paczkomat® od 100 zł.

Gateron Box CJ - recenzja switchy

Gateron Box CJ - recenzja switchy

”Gateron Box CJ – recenzja switchy” to jeden z naszych artykułów na temat wybranych modeli przełączników mechanicznych do klawiatur. Przy tworzeniu go, przyświecała nam myśl, aby pomóc Wam w jak najlepszym doborze switchy do swojej klawiatury mechanicznej. Wszystko z powodu tego, że wiemy, jak bardzo potrafi być to trudny wybór. Aktualnie rynek oferuje nam coraz więcej przełączników, przez co ciężko zdecydować, które z nich będą najlepsze. W związku z tym postaramy się zrecenzować Wam poszczególne switche – zarówno poprzez artykuł blogowy, jak i dedykowany im film na naszym kanale YouTube.

Zobacz film

Poznaj bliżej switche Gateron Box CJ

switche

Dane switche zostały wyprodukowane przez Gateron. Jest to jeden z liderów wśród producentów przełączników do klawiatur mechanicznych. Przejdźmy jednak do budowy danych switchy. Podobnie jak przełączniki CJ, posiadają niebieski trzpień z tworzywa POM i podstawę obudowy. Różnica jednak polega na tym, że w danych switchach zastosowano pyłoszczelną konstrukcję trzpienia, która chroni dany przełącznik i zapewnia mu dłuższą żywotność.

Dane przełączniki liniowe składają się z pozłacanej sprężyny o długości 22 mm oraz sile działania 45 gf. Daje ona szybsze odbicie, które daje jeszcze przyjemniejsze odczucie podczas pisania. Same switche zapewniają bardzo gładkie, ciche naciśnięcie. Tym samym, dane przełączniki to świetne rozwiązanie podczas długiego pisania na klawiaturze mechanicznej.

Przełączniki Box CJ

Sprawdź